Otomobil 0

Akıllı Otomobillere Özel Antivirüs

Trend Micro, internet bağlantılı olan akıllı otomobilleri siber saldırganlardan savunmayı amaçlayan yeni yazılım geliştirme platformunu duyurdu.

Trend Micro, yeni bir data güvenliği yazılım geliştirme platformunu hizmete sunacağını duyurdu. Microsoft ile beraber geliştirilen Yeni yazılım geliştirme aracı, Microsoft’un IoT Expo etkinliğinde tanıtıldı. Trend Micro bu yeni yazılım geliştirme aracıyla bilhassa Nesnelerin İnterneti konseptinin otomobillere uygulanmasıyla ortaya çıkan Taşıtların İnterneti alanındaki gelişmiş data güvenliği ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Bu büyüyen endüstrinin data güvenliğini sağlamayı amaçlayan Trend Micro’nun yazılım geliştirme platformu ise pro-aktif tehdit değerlendirmesi ve sistem saldırı altındayken harekete geçen güvenlik tabakanını içeren iki eşsiz özellik sunuyor. Yeni platform otomatik olarak Trend Micro Smart Protection Network’e bağlanabiliyor. Makine öğrenimi teknolojisiyle alışılmış olan dışı hareketleri gözlemleyebiliyor. Tesirli çekirdek ve çoklu tabakaya sahip çözüm, bir hayli değişik Nesnelerin İnterneti platformunu desteklemekle beraber gerçek vakitli tehdit savunması da sunuyor.

Abdullah’in profil fotoğrafı

Abdullah Öztürk {Abdullah}

21.yy'nin ağustos ayında dünyaya "hello world" diyerek gelen, teknolojiyi yakından takip eden ve bloglamayı seven birisiyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir