Android 3

Arkadaşlarınızı Fake İnstagram ile Trolleyin!

Arkadaşlarınızı İnstaFake uygulaması ile kandırabilir ve bu sayede eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Son zamanlarda popülerliğini arttırmış ve bir çok ünlü içinde fotoğraf paylaşımları için ayrı bir sosyal medya haline gelmiş ve son zamanda özellikler üzerine yoğunlaşan İnstagram, her geçen gün kullanıcı sayısı artıyor. Bu nedenle bir çok kişi İnstagram‘a geçiş yaparak fotoğraf paylaşımları için ayrı bir sosyal medya hesabına sahip olmuş durumdalar.

fake-instagram-app

Hal böyle olunca bir çok kullanıcı günün belirli zamanlarında telefon başına geçince zamanının bir kısmını İnstagram‘da gezinerek zamanını geçiriyor. İlgi büyük olduğundan haliyle insanlarda sosyal medyaya ilgi ve önem duyuyorlar. Bugünkü tanıtacağımız uygulama üzerinde durur isek İnstaFake ile sahte İnstagram konuşmaları oluşturabilir bunları arkadaşlarımıza gösterebilir yada sosyal medyada paylaşabiliriz.

İlk olarak yazılımın en üstünde normal İnstagram‘daki gibi ” + ” işaretine basıyoruz ve mesajlaşacağımız kişinin kullanıcı adını yazıyoruz ve onun için profil resmi hazırlıyoruz. En son olarak konuşma kısmına gelerek yazacağımız mesajı yazıyoruz. Ayrıca yazarken yeşil mesaj ikonu varsa biz yazmış oluruz eğer bir defa tıklarsanız karşı taraf olarak ayarlamış olursunuz. En son olarak hazırladığımız konuşmanın ekran görüntüsünü arkadaşımıza yollayabilir isterseniz de sosyal medyada paylaşarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Uygulamayı buradaki bağlantıdan Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

 

 

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

“Arkadaşlarınızı Fake İnstagram ile Trolleyin!” üzerine 3 yorum

  1. Remzi dedi ki:

    Gerçekten güzel bir uygulamaymış :).

  2. Kaanep dedi ki:

    hah tmamadır böyle bir troll aracı çıktığna göre yakında çok cnalar yanacak, düşünsenize sevgilinizin sizi aldattığını filan kanıtlıyorsunuz! ne trejikomedik olurdu değilmi. umarım böyle olaylar ile karşılaşmayız, gerçi biraz eğlence olurdu 🙂

  3. Ethem dedi ki:

    Direk arkadaşlarıma denedim baya bir eğlendim kız arkadaşım da resti çekti ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir