Gündem 0

Erdoğan Adlı Genç, Facebook Canlı Yayını Açarak İntihar Etii!

Osmaniye‘nin Düziçi ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Erdoğan Ceren, saat 14:00 surlarında Facebook hesabı üzerinden başlatmış olduğu canlı yayında intihar etti.

Bugün 14:00 surlarında Facebook üzerinden başlatmış olduğu canlı yayında kendisini bir pompalı tüfek ile karının dan vuran 22 yaşındaki Erdoğan Ceren intihar etti.
Facebook’ta canlı yayından 1 saat önce ‘Canım Ablam Ve Canim Yeğenim’ yazılı iki fotoğraf yazan Erdoğan Ceren, intihar etmesine 1 saat kala ;
“Aşkımız destan yazacaktı – Hani qözler aqlamayacktı – şimdi söyle gidiyor musun yar – ellerim sensiz yanacak mı” dörtlüğünde bir parça paylaştı. Daha sonra öğleden sonra 2 surlarında canlı yayına başlayarak;
– Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime, alın, alında izleyin… … izleyin
Bu arada canına kıyamayarak Ah çekse de gönderme yaparak “İYİCE İZLEYİN APTALLAR” diyen genç karnına bir pompalı tüfek yardımıyla sıkarak intihar etmiş oldu.

Bir yandan telefonuyla kendisini çekerken tüfeğin ateş almasıyla telefonla birlikte yığıldı ve ekran karardı. Daha sonra silah sesi üzerine gelen yakınları Erdoğan Ceren‘in cesedini buldu ve ihbar üzerine olay yerine gelen jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. Şuan kimin için veya kime karşın intihar ettiği bilinmiyor.

 

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir