Gündem 0

Facebook’ta Android Oyunlarınızı ” Bilgisayar Üzerinden ” Canlı Yayın Yapabilirsiniz

Bilgisayarımız üzerinden Android kullanımı sağlayan BlueStack, Facebook Live için oyunculara destek sağlayacak yeni özellik kullanıcı için çok harika bir özellik niteliği taşıyor.

Bir çok oyuncu için kazanç ve kitle bakımından popüler olan ve canlı yayın yapmamıza yarayan Youtube ve Twitch dışında bize bir gelir sağlamasa da (uzun sürmeyeceğini bilerek en kısa zamanda gelir imkanı sağlayacağına inanıyoruz) sağlamasa da son zamanlarda da Facebook üzerinden canlı yayın yaparak popüler olan insanları tanıyoruz. Ama ne yazık ki Facebook Live‘da oyuncular için bir hayli işleri zor diyebilirim. Bu sorun için çözüm bulmak isteyen BlueStack ekibi yaptığı özellik ile Facebook üzerinde canlı yayın sunan oyunculara rahatlık sağlayacak bir nitelik getirdi.

BlueStack bu konuda çalışmalarını geliştirerek yeni gelen özellik ile PC üzerinde Android oyunlarını rahatça oynarken Facebook‘ta canlı yayın yapabilir, ekran pozisyonlarını değiştirebilir, hatta canlı video akışını ve yorum akışını anlık olarak rahat bir arayüzde takip edilebilir harika ve rahat bir özellik getirilmiş. Az önce dediğimiz özelliklerden ekran pozisyonunu daha da açmış olursak web kamerası ile görüntünüzü kapsayan bir şekilde ne tür bir pozisyonda durması için değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Ayrıca sadece oyun olarak algılamazsa bunun dışında bir çok alanda işlev gören işlerde kullanmamıza yardımcı olabilir. Bugünlerde video içeriği üretimi arttığından üretilen içeriklerin alanlarında ilginç ve ilgi çekici yerlere gitmesi ile bu özellik Facebook Live ilgi yoğunlaşabilir.

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir