Galaxy Note 7 Reklamları Kaldırılıyor!

Ana Sayfa » Gündem » Galaxy Note 7 Reklamları Kaldırılıyor!
Galaxy Note 7 Reklamları Kaldırılıyor!

Samsung, Galaxy Note 7 telefonlarının bataryaları patlamaya başladığından bu yana ağır çöküntü içerisine girmiş durumda. Aldıkları karara göre Samsung, reklamlarını televizyon kanallarından kaldırmaya karar verdi.

Samsung son zamanlar kötü dönem geçiriyorken bir yandan yaptıkları hataları düzeltirken bir yandan da alınmış olan Galaxy Note 7 sahipleri güvenlik ve maddi açıdan zarar görmemesi için Galaxy Note 7 kullanıcılarının telefonlarını iade etmelerini istiyor. Alınan bilgilere göre Samsung‘un menşeyi olan Güney Kore‘de televizyon kanallarında yapılan reklamlar şimdiden durdurulmuş durumda.

Samsung‘un aldığı bu karanın en büyük etkeni Galaxy Note 7 satışlarının durdurulması oldu. Samsung, Güney Kore‘de çok popüler olan KBS, MBC ve SBS kanallarında bulunan tüm Galaxy Note 7 reklamlarını kaldırttı ve onun yerine televizyon ve beyaz eşya reklamlarını yayınlamasını istedi.

 

 

Galaxy Note 7 Reklamları Kaldırılıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

E-Okul Siber Casus Tarafından Ele Geçirilmiş OlabilirYAZGİG’17 İçin Kayıtlar Başlıyor7000 mAh Kapasiteli Bataryaya Sahip Telefon : Gionee M2017WhatsApp Artık İki Adımlı Doğrulamayı DestekliyorSilk Road Kurucusu Ross Ulbricht Müebbet Hapsine ÇarptırıldıSerinin Yeni Filminin İsmi Kesinleşti “Star Wars VIII:The Last Jedi”

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır