Gündem 0

General Mobile GM5 Plus, Android 7.0 Güncellemesi Geldi

General Mobile Google işbirliği ile bu zamana kadar bir çok kişiye fiyat performansı ve erken güncelleme hizmeti sundu. Bunlardan en iyi konuma sahip olan General Mobile GM 5 Plus, General Mobile 4G‘den sonra güncelleme almış olsa da bir çok telefon modellerinden önce güncellemeyi kapmış durumda.

Güncelleme bugün başlamasıyla 29 Eylül tarihine kadar kademeli bir şekilde güncellemeler dağıtılmış olacak. Alınan bir bilgiye göre de güncelleme ile cihaz için bir çok olumlu yönde gelişim gösteriyor. Bunlardan önemli bir kaçı ; Pil performansını iyileştirme, sinyal kalitesinde iyileştirilmeler ve birkaçı olarak sıralayabiliriz. Ayrıca cihaz içerisinde oluşan küçük sorunlar gelecek güncelleme ile son buluyor.

General Mobile güncelleme konusunda başarılı olmasını Google ile işbirliği içerisinde olması önemli bir etken olarak sayabiliriz. Eğer bir General Mobile GM 5 Plus sahibi iseniz Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme kısmına girerek güncellemeleri kontrol edebilir geldiyse güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir