Spor - Oyunlar 0

GTA 5 Redux Modu Geliyor

Geçtiğimiz yıllarda çıkarılan GTA 5  yoğun ilgi görmüştü.Seri olarak devam eden Grand Theft Auto modlar ile oyunu güzelleştiriyor.

Bilgisayar oyunlarının en iyi özelliklerinden birisi modlanabilir olmaları.Bu modu GTA 5’den ayıran en önemli özelliği grafiklerinin üst seviyede gerçekçi şekilde tasarlanması.Mod ile getirilen özellikler arasında 4K dokular, gölgelerartan parçacık efektleri, ışık kirliliği gibi bir çok özellik getirilecek.Josh Romito adlı kullanıcı tarafından geliştirilen mod bir çok özellik barındırıyor.Özelliklerin hepsini GTA 5 Redux‘un resmi sitesinden görüntüleyebilirsiniz.Siteye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

%90 tamamlanan modun önümüzdeki günlerde sunulması bekleniyor.Oyuna ait ilk tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.Oldukça etkileyici gözüken mod geliştirici tarafından yapılan açıklamada yoğun ilgi olacağını belirtiyor.

Fahrettin Kılıç’in profil fotoğrafı

{Fahrettin Kılıç}

Sarıkamış'ta doğdum liseyi Yalova'da bitirdim şuan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri okumaktayım.Teknoloji'yi takip etmek en başlıca hobimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir