İnternet 1

İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi

Ünlü pornografik içerikli sitelerinden birisi olan ” Brazzers “in Instagram hesabı bir İranlı tarafından hacklendi.

Son zamanlarda da bir çok ünlünün  Twitter ve Instagram hesapları ele geçirildi. Özellikle son yaşadığımız 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası Ayyıldız Tim bir çok ünlünün Twitter hesabını ele geçirmeyi başardı ve DM‘leri ele geçirerek gizli işler çevirenleri deşifre ederek her şeylerini ifşa etmişlerdi. Bundan bir gün öncede İranlı bir Azerbaycan Türkü Brazzers’in Instagram hesabını ele geçirmeyi başardı ve iki tane fotoğraf yükledi.

brazzersofficialhacked-2

1,9 milyon takipçiye sahip olan “brazzersofficial” ele geçirildikten sonra hacker tarafından ilk  paylaşılan fotoğrafta ” yaşasın türk milleti ” dikkat çekmiş durumda. Hackerin ” @saman ” adlı kod adı bilinse de hakkında şuan fazla bilgi bulunmasa da Instagram’da @saman olarak bir hesabı var. Hackerin tam adı ise ” Saman Aghdami ” olarak Instagram hesabında belirtmiş.

brazzersofficialhacked-1

Sonradan attığı resimde ise ” #tractor #iran #azerbaycan #türkiye ” hastangları yer almakta. Ayrıca @saman adlı hacker daha öncelerden Johny Sins gibi bir çok kişinin hesabını hackelemeyi başarmıştı.

(bkz) “TractorAzerbaycan‘da bulunan bir futbol takımıdır.

Brazzers hesabı tekrardan ele alamayınca çareyi yeni bir hesap açmakta buldu. Daha bir kaç gün önce 1,9 milyon takipçiye sahipken şuan binlere ulaşmakta.

 

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

“İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi” üzerine 1 yorum

  1. Maillot Arsenal Pas Cher dedi ki:

    great blog!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir