Kötü Hava Şartlarına Çözüm TP-Link’ten EAP11-Outdoor Modemi

Kablosuz ağ pazarında ilk sıralarında yer alan TP-Link, yeni EAP serisi dış mekanlar için erişim noktası modelini satışa sunacağını yakın bir tarihte duyurdu.

Dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan ve üretimi yapılan EAP11-Outdoor özellikle kötü hava koşullarına dayaklı olarak sunulacak. Bu kış günlerinde ülkemizin çoğu yerinde hava koşullarından dolayı birçok internet yavaşlaması ve kesintisi yaşanmakta ve bu model iyi bir çözüm olacak gibi gözüküyor. Sadece soğuk değil aynı zamanda aşırı sıcaklarda da sorunsuz bir şekilde çalışmasına devam ediyor.

Su geçirmez antenlere, 6KV yıldırım korumasına ve 15KV ESD koruma özelliğine sahip Yüksek bir iletim gücüne sahip olan cihaz dış ortamlarda 200 metreye kadar kablosuz ağ sağlıyor. En fazla 300Mbps hıza çıkabiliyor. EAP11-Outdoor elektrik hattı olmayan yerlerde bile 60 metreye kadar kurulabiliyor. Kolay bir kuruluma sahip montajı kitleri sayesinde istenilen yerlere sabitleniyor. Auranet Kontrol Yazılımı ile bir bilgisayardan erişim noktalarını yönetilebiliyor. Cihaz Türkiye‘de Ocak ayı içerisinde satışa sunulması planlanıyor.

SerhatPehlivan {SerhatPehlivan}

Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği. Bilim kurgu ve polisiye hayranı. Teknoloji dünyasının gelişmeleriyle ve geek dünyasıyla ilgili bir genç .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir