Sinema 0

Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor !

Uzun yıllardır büyük ilgi ile izlenen ve takip edilen Kurtlar Vadisi bu sefer Kurtlar Vadisi Darbe adında bir film çekeceğini duyurdu.Haberi Pana Film facebook sayfasından takipçilerine iletti.

15 yıldır film ve dizi sektöründe yer alan Kurtlar Vadisi yıllardır televizyonlarda yerini kaybetmedi.İlgi ile takip edilen film kendi günlerinde reyting kırıyor.Aradan yıllar geçmesine rağmen film ve dizi sektöründe yükselişini kaybetmeyen Kurtlar Vadisi bu sefer farklı bir film ile karşımıza çıkacak.

15 Temmuz gecesi FETÖ tarafından düzenlenen darbe girişimini konu alacak film yoğun ilgi göreceğe benziyor.Pana film yaptığı açıklamada ;

15 Temmuz darbe girişimini dizi veya sinema filmi olarak yansıtmamızı arzulayan kamuoyunun yoğun isteğini değerlendiren şirketimiz “KURTLAR VADİSİ DARBE” sinema filmini yapmaya karar vermiştir.

şeklinde bir duyuru yayınladı.

Filmin ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi vermeyen Pana Film’in ilerleyen zamanlarda bu konu hakkında bilgi vermesi bekleniyor.

Pana Film resmi sayfasında yayınladığı duyuru şu şekilde ;

Fahrettin Kılıç’in profil fotoğrafı

{Fahrettin Kılıç}

Sarıkamış'ta doğdum liseyi Yalova'da bitirdim şuan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri okumaktayım.Teknoloji'yi takip etmek en başlıca hobimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir