Sosyal Medya 6 0

Messenger’da Reklam Dönemi Başlıyor!

Facebook, belirli kitlelere sunmuş olduğu reklamlarını artık Messenger‘da da kullanıcılara sunmaya başlayacak.

Reklam konusunda kendisini çok iyi bir şekilde geliştiren Facebook, reklamlarımızı yaş aralıklarından ilgilendiği alanlardan tutun mezun olduğu yerlerden yaşadığı yerlere kadar bir çok fonksiyonel şekilde reklam hizmeti sunuyor.

Üzerinde durduğu reklam hizmetinde bir çok yeniliklerde bulunana ve hala küçük çaplı gelişimlerde bulunan Facebook, bu sefer reklam hizmetini Messenger kullanan kullanıcılara da ulaştırmak isteyerek ilgili kitleye göre artık Messenger‘da da reklam hizmeti verecek.

Facebook‘un reklam hizmeti Messenger‘a da geleceği ile ilgili haberleri aslında bu yılın başlarında duyulmuştu.  Facebook dün itibarı ile artık Messenger‘da reklam dönemini başlatmış oldu. gelen güncelleme ile hizmetin başladığını ve Messenger kendisini Beta sürüm olarak almasının nedeni ise reklam hizmetini test etmesi ile olumsuz sonuçlar verdiği taktirde Messenger’da reklam hizmetinin durdurulacağını  biliyor olmamız gerek. Facebook, ayrıca spam olmaması içinde daha önceden iletişim geçmiş olduğunuz firmalar reklam verirse sizlerde gözükecek ve bu sayede spam durumu da kalkmış olacak.

 

 

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir