İnternet 0

Microsoft Edge Kullananlar Para Kazanacak

Windows 10 ile gelen tarayıcı Microsoft Edge bu sefer kullanıcı oranını arttırmak için farklı bir yönteme başvurdu.

İnternet Explorer kullanımının düşmesinin ardından Windows 10 ile getirilen Microsoft Edge istediği başarıyı elde edemeyince farklı yollara başvuruyor.Bu sefer farklı bir proje ile kullanıcı çekmeyi amaçlayan Microsoft, Edge tarayıcısını kullananlara para verecek.

Windows 10 kullanıcılarının sadece %25′lik kısmı Microsoft Edge‘i varsayılan tarayıcı olarak kullanıyor.Bu oranı oldukça düşük gören Microsoft geçtiğimiz Çarşamba günü farklı bir haberi duyurdu.Yeni izleyeceği yolda kendi arama motoru olan Bing kullanımını arttırmayı hedefliyor.

 

Microsoft Edge İle Para Kazanın ! 

 

Microsoft Edge ile para kazanmak için ilk başta varsayılan arama motorunu Bing yapmanız gerekmektedir.Bu işlemi yaptıktan sonra ne kadar Bing arama motorunu kullanma oranınıza göre sizi Microsoft Store’da kullanabileceğiniz puanlar ile ödüllendirecek.

Topladığınız puanları Amazon, Starbucks,Skype gibi Microsoft ile anlaşmalı mağazalarda kullanabileceksiniz.Şuan sadece ABD ile kısıtlı olan servisin ne zaman dünyaya yayılacağı bilinmiyor fakat bizim görüşlerimize göre Microsoft kullanım oranını arttırmak için en kısa zamanda getirecektir.

Not :VPN benzeri programlar ile lokasyonunuzu ABD olarak ayarlarsanız para kazanma sistemini aktif edebilirsiniz.

Fahrettin Kılıç’in profil fotoğrafı

{Fahrettin Kılıç}

Sarıkamış'ta doğdum liseyi Yalova'da bitirdim şuan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri okumaktayım.Teknoloji'yi takip etmek en başlıca hobimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir