Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor

Ana Sayfa » Spor - Oyunlar » Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor
Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor

Dünyaca popüler video oyunlarından biri olan Minecraft, artık oyun deneyiminizi televizyonda yaşatmak için Apple TV‘de geçerli eğlenceli vakitler için  indirmeye sundu.

Minecraft, kullanıcılarına televizyon deneyimi yaşatmak için bir kaç ay önce Mac etkinliğinde bir çok paketle birlikte sunulmuştu. Minecraft, oyun severler için farklı bir deneyim ve eğlenceli vakitler geçirmek için Apple TV‘de ayrı bir deneyim sunuyor.

Apple TV‘de indirmeye sunan Minecraft, IOS versiyonunda ki Minecraft‘a yakın bir deneyim sunarken ayrı olarak indirime girmiş durumda. Eğer sizde Apple TV sahibi iseniz bu deneyimi yaşamak için 19,99 dolarlık bir fiyatı ödemeniz gerekiyor. Apple TV‘lere yeni gelen Minecraft için tam olarak bütün özelliklere sahip olmadığını ve ilerleyen zamanlarda güncelleme ile getirileceğini söyleyebiliriz.

Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ankara Sokaklarında Gripper İle Ödül AvıNintendo Switch, Mart Ayında Satışa GeçecekBursa Bilişim Şenliği Bu Yıl Guinness’e Girmeyi PlanlıyorWindows Phone Angry Birds’e Veda EdiyorGoogle, Terra Bella Uydusunu Planet Labs’a SatıyorTürkiye’nin İlk Yerli Metrobüsü Üretildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır