Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor
Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor

Dünyaca popüler video oyunlarından biri olan Minecraft, artık oyun deneyiminizi televizyonda yaşatmak için Apple TV‘de geçerli eğlenceli vakitler için  indirmeye sundu.

Minecraft, kullanıcılarına televizyon deneyimi yaşatmak için bir kaç ay önce Mac etkinliğinde bir çok paketle birlikte sunulmuştu. Minecraft, oyun severler için farklı bir deneyim ve eğlenceli vakitler geçirmek için Apple TV‘de ayrı bir deneyim sunuyor.

Apple TV‘de indirmeye sunan Minecraft, IOS versiyonunda ki Minecraft‘a yakın bir deneyim sunarken ayrı olarak indirime girmiş durumda. Eğer sizde Apple TV sahibi iseniz bu deneyimi yaşamak için 19,99 dolarlık bir fiyatı ödemeniz gerekiyor. Apple TV‘lere yeni gelen Minecraft için tam olarak bütün özelliklere sahip olmadığını ve ilerleyen zamanlarda güncelleme ile getirileceğini söyleyebiliriz.

Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Çocuklara Özel Yeni Program Yapacakİnstagram’a Canlı Yayın Desteği Geliyor!Mercedes-Benz, AMG GT R Modelini TanıttıSiber İstihbarat ve Güvenlik Eğitimleri için Başvurular BaşladıWhatsApp’da Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gitmesi Haberi Yalan OlabilirGoogle’ın RAISIR’ı İle Resimlerin Kalitesini Artırabileceğiz

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır