Netflix’e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi

Ana Sayfa » Sinema » Netflix’e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi
Netflix’e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi

Dizi, film gibi bir çok görüntülü kaliteli içerikler barındıran ve bu platformu abonelik hizmeti sunan Netflix‘de artık videoları çevrimdışı olarak ta izlemek mümkün kılındı.

Netflix‘in son zamanlarda çevrimdışı izleme özelliği ile ilgili haberler yapılmıştı ve bilgilere göre 2016 yılı sonlarına doğru yeni yıla girmeden önce özelliğin Netflix‘e eklenmesi ile ilgili haberler bulunuyordu. Haberler üzerine pek fazla zaman geçmeden Netflix çevrimdışı video izleme özelliğini aktif hale geldiğini duyurdu. Bu sayede internet bağlantısının zayıf odluğu veya olmadığı her yerde rahatlıkla içerikleri izleyebileceğiz.

 


Çevrimdışı izleme özelliğini şuan Netflix tarafından oluşturan içerikleri izlenebiliyor iken bu fırsattan yararlanmanız için bir Netflix abonesi kesin olması ve Android veya IOS cihazınızda Netflix‘in en son sürümü yer alması gerekiyor. Güncellemeleri gerçekleştirdikten sonra içeriklerin oynatma butonunun yanında bir indirme butonu ortaya çıkıyor. Bu sayede internet bağlantınızın bulunmadığı yerlerde izleyebilmek için kaydediyor.

Netflix bütün abonelerine herhangi bir ayrım gözetmeden ücretsiz bir şekilde sunuyor.

 

Netflix’e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Aramamotoru.com Etkinlik Programı BelirlendiZTE Üretimi İlk Akıllı Saate Ait Görsel Ortaya ÇıktıFacebook Messenger’da Artık Görüntü Grup Görüşmesi MümkünFacebook Messenger Kısa Süreliğine ÇöktüAkıllı Otomobillere Özel AntivirüsBMW’den 2 Adet Yeni i8 Versiyon Araba

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır