PewDiePie Sözünden Neden Geri Döndüğünü Açıkladı

Ana Sayfa » Gündem » PewDiePie Sözünden Neden Geri Döndüğünü Açıkladı
PewDiePie Sözünden Neden Geri Döndüğünü Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde Youtube‘da 50 milyon aboneye ulaşan İsveçli ünlü Youtuber Felix Kjellberg namı diğer PewDiePie bu sayıya ulaştığında ana kanalını kapatacağını duyurmuştu. Fakat ana kanalı değilde yan kanalını kapatınca herkesi şaşırtmıştı. Hazırladığı bir video ile neden insanları kandırıp asıl kanalını kapatmadığını açıklığa kavuşturdu. Şuanda 50.865.660 milyon abonesi olan Youtuber “50 MILLION” adlı videosunda medyanın yaptığı iyi şeyleri görmediğini bu yüzden böyle bir şakayla onlara kendini gösterdiğini söylüyor. Ayrıca Youtube’un algoritmasının değiştiğini ve kanal büyüdükçe izlen sayısının gözle görülür bir şekilde düştüğünü söylüyor. Diğer bir neden olarak da büyüdükçe abonelerin otomatik olarak silindiğini anlatıyor videosunda. Yakın bir tarihte Youtube RED ile 1.3 milyon dolar bağış topladığı söylediği ciddi şeyler arasında yer alıyor.

Bu şakayla birlikte medya aleminde de istediğini almış oldu. Youtube dün PewDiePie‘a 50 milyon aboneyi geçtiği için özel olarak ürettiği Yakut Oynatma Tuşu gönderdi. Bunun için Youtube’a teşekkür edip, yaptıklarıyla Youtube’u daha iyi bir yer haline getirmeye çalıştığını söyledi.

PewDiePie Sözünden Neden Geri Döndüğünü Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Opera’nın VPN Hizmeti Artık Android’e GeldiFacebook Messenger’da Artık Görüntü Grup Görüşmesi MümkünTürkiye’nin İlk Yerli Elektrikli Otobüsü : Temsa Avenue EVSteam’de Kara Cuma Etkinliği BaşlıyorGoogle Maps’e Harika Güncelleme!Nintendo Switch, Mart Ayında Satışa Geçecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır