Gündem 0

Steam, Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Milyonlarca kullanıcısı bulunan oyun platformu Steam her yıl olduğu gibi bu yılda Cadılar Bayramı indirimi ile kullanıcısının karşısına çıktı.

Her yıl farklı etkinlikler ile kullanıcısına indirim fırsatı sunan Steam birçok oyunda %90‘a varana kadar indirim yapmış durumda. 1 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek indirimlerde en çok korku tarzı oyunlarda büyük indirimler mevcut.

steam-cadilar-bayrami-indirimi

Diğer indirimler ile karşılaştırdığımız zaman biraz daha başarısız bir indirim olduğu görülmekte. Genellikle korku oyunlarda indirim olduğu ilk girişte görülmekte. The Forest, Metro 2033 Redux, The Evil Within, Don’t Starve gibi birçok popüler oyunda bu etkinlik kapsamında indirime gitmiş durumda eğer sizde bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız buradaki linkten inceleyebilirsiniz.

Önceki özel günlerdeki indirimlere bakacak olursak fazla etki etki etmese de bazı başarılı oyunlar için güzel bir indirim olmuş diyebiliriz.

Fahrettin Kılıç’in profil fotoğrafı

{Fahrettin Kılıç}

Sarıkamış'ta doğdum liseyi Yalova'da bitirdim şuan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri okumaktayım.Teknoloji'yi takip etmek en başlıca hobimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir