Super Mario 3 Günde 14 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Super Mario 3 Günde 14 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı
Super Mario 3 Günde 14 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı

İlk olarak 15 Aralık 2016 tarihinde iOS cihazlar için piyasaya sürülen “Super Mario Run” oyunu tüm dünyada 3 günde tam 37 milyon kez indirilmiş ve 14 milyon dolar hasılata ulaşmış bulunuyor. Oyun gelecek yıl Android cihazlar içinde kullanıma açılması planlıyor. Oyunun ilk 3 bölümünü ücretsiz olarak oynanabiliyor fakat daha sonrasında devam etmek istiyorsanız 27 Türk Lirası ödemeniz gerekiyor. Nintendo‘nun açıklamasına göre oyuna yeni güncellemeler gelmeyecek olması oyunun severlerini üzdü.

Bu 3 günlük zamanda Amerika‘da 11 milyon  , İngiltere’de 1,5 milyon  , Japonya‘da 7,5 milyon indirme ile indirmelerin büyük bölümünü bu 3 ülke oluşturuyor. Ayrıca Amerika’dan gelen 8 milyon dolar , Japonya 3 milyon dolar , İngiltere ise 600.000 dolar ile hasılata büyük katkıda bulunmuşlardır. 195 mb boyutu olan oyunu App Store’dan indirip deneyebilirsiniz.

Super Mario 3 Günde 14 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Prisma’ya Video Desteği GeldiBattlefield 1’e Yeni Ek PaketAlmanya, Mark Zuckerberg Hakkında Soruşturma BaşlattıFacebook’tan Türk Öğrenciye Ödül!Uber Uçan Araba Konusunda Ciddi Adımlar AtıyorGoogle 2016’da 900 Milyondan Fazla Korsan Linki Kapattı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır