Gündem 4

Teknosa 86 Şubesini Kapatıyor

Elektronik eşya perakende zinciri, Hacı Ömer Sabancı Holding Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulan TeknoSA bugün itibariyle belli bir süreç içerisinde 86(seksen altı) şubesini kapatıyor. Yıllardan beri hizmet veren TeknoSA ,yayılan durumlara göre bildiğiniz üzere  Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Medimarkt tarafından satın alınarak, TeknoSA artık sektörden çekiliyor .

media-markt-konflikt-verdi

Bugünden itibaren planlanan devralma işi TeknoSA‘nın küçük çaplı şubelerini kapatarak işe koyulmuş durumda. Şuan ne zaman başlanacağı bilinmese de önümüzdeki sene Medimarkt yeni bir konsept ile bizleri bekliyor olacak. Onun dışında Mediamarkt elektronik eşya satış sektöründe tek kol olmayı planlıyor. Bunun üzerine TeknoSA şubelerini kapatmadan önce resmi internet sitesinde seri sonu ve outlet ürünleri %65 %80’lere varan indirimler ile kullanıcıya sunuyor.

TeknoSA outlet ürünleri  için  buraya ,seri sonu ürünleri içinde buraya tıklayabilirsiniz.

 

Güncel : Aldığımız kaynaklar üzerine haberin doğruluğu olmadığından dolayı Teknosa’nın yapmış olduğu açıklama sonrasında haberimizin yanlış olduğu belirtildi.

 

 

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

“Teknosa 86 Şubesini Kapatıyor” üzerine 4 yorum

 1. Emir Erden dedi ki:

  Mediamarkt ın en sevmediğim yanı ordaki konsolları vb. şeyleri internet cafedeymiş gibi kullanmaları herif oraya geliyor beleş internet cafe gibi oyunu açıp 2 saat oynuyor. Alacağımız şeyi deniyemiyoruz 😛

 2. Teknosa da batıyor desene
  ee peki odan ürün alanlar ne olcak teknosa garantili ürünler?

  1. Farklı bir firma aldığından dolayı garantiler devam ediyor eğer iflas etseydi garantiler sıkıntıya düşerdi fakat devir teslim yapılıyor aynı şekilde hizmet devam edecektir.

 3. Orcun dedi ki:

  aslında kapanması iyi olmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir