Tim Cook,Getirilecek Yeniliklerin Müjdesini Verdi

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » Tim Cook,Getirilecek Yeniliklerin Müjdesini Verdi
Tim Cook,Getirilecek Yeniliklerin Müjdesini Verdi

Apple CEO’su Tim Cook yaptığı açıklamada uzun zamandır büyük bir değişikliğe gitmeyen iMac ve Mac Pro modellerinin Apple’ın yol haritasında olduğunu belirtti.Bu açıklama ile iMac ve Mac Pro hayranları bir nevi rahatladı.3 yıldır gözle görülür bir değişikliğe uğramayan cihazlara yenilik gelmemesinden dolayı kullanıcıların iMac ve Mac Pro modellerine olan ilgileri azalmış durumda.

Bu durumun farkında olan Apple Masaüstü bilgisayarların kendileri için eşsiz olduklarını çünkü performans adına daha fazla ekleme yapılabildiğini belirten Cook,bu konuda kimsenin endişelenmemesini söyledi.Çizilen yol haritasında cihazların olduğunu ve değişikliğe uğrayacağını belirtti.

Apple’ın 2017 yılının başlarında bir etkinlik düzenlemesi bekleniyor.Yapılacak etkinlikte yeni model iMac ve Mac Pro  cihazlarının tanıtılması söz konusu.

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Cook,Getirilecek Yeniliklerin Müjdesini Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

200 Bin Uber Hesabı SilindiNetflix VR, Şimdi Google Play’deQualcomm, Açık Bulanlara 15 bin Dolar Ödül VerilecekMicrosoft Türkiye Yaz Okulu İçin Başvurular BaşladıFacebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli ÖzellikDestiny 2 Bu Yıl Piyasaya Sürülecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır