Sosyal Medya 0

Turkcell Bayramı Dijital Ortama Taşıyor

Turkcell, bayramda huzur evinde arayanı olmayan yaşlılar için “Herkesin arayanı soranı olması” fikrinden yola çıkarak yaşlılarımız için bayramlaşmayı dijital ortama aktardı.

Huzur evlerinde yalnız kalan, ziyaretine gelmeyenler, arayanı soranı olmayan “Bayram, arayanın soranın varsa bayramdır” diyerek açılan BayramOlsun.com sitesini açan Turkcell, bayram boyunca devam edecek proje, bir çok yaşlının yüzünün gülmesine bir nebzede yardım olacak.

Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü Engin Gedik, bayramın bayram tadında olması için huzurevlerine de bu mutluluğu getirmek için  uğraştıklarını belirterek “Bizim arkadaşlarımız bu bayramı huzurevi ziyaretlerinde geçiriyorlar. İstiyoruz ki insanımız da bu sosyal sorumluluk projesinin içinde olsun.” dedi.

Engin Gedik, cep telefonlarından veya bilgisayarından BayramOlsun.com adresine girerek bir kaç dakikasını yaşlılarımız için harcamalarını onları mutlu etmelerini dile getirdi. Gedik, “Hatırlanmayı bekleyen büyüklere seslerini ulaştırmak isteyen herkes için Kurban Bayramı süresince hizmet verecek web sitesi üzerinden dileyen herkes ücretsiz olarak bir huzurevi sakiniyle görüşebilecek ya da ona sesli mesaj gönderebilecek” dedi.

Sistem kullanımı da çok basit, yapmanız gereken BayramOlsun.com web sitesine girerek “Ücretsiz Ara” butonuna basarak telefon numarası ve doğrulamayı yapıyoruz. Sistem otomatik seçerek telefonunuza arama gelmektedir.

Bir gün sizde onları anlayacaksınız diyerek, bir nebzede mutlu olmalarını sağlayacak sistem kullanımı da basit olmasıyla bir kaç dakikanızı arayıp onları mutlu edebilirsiniz. Unutmayalım ki bayram, arayanın soranın varsa bayramdır.

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir