Twitch’de Mobil Yayın Dönemi Başlayacak

Ana Sayfa » Mobil » Twitch’de Mobil Yayın Dönemi Başlayacak
Twitch’de Mobil Yayın Dönemi Başlayacak

Dünya’nın en büyük canlı yayın platformlarından Twitch 2017 yılı ile itibaren mobil cihazlardan canlı yayın yapma dönemini açıyor. Bu özellik ile oyun haricinde günlük hayatla ilgili birçok yayın yapabilmenin önünü açıyor. Yeni özellik IRL olarak isimlendiriliyor. IRL oyuncuların yayınlarına yeni bir kategori olarak eklenilmesi planlanıyor. IRL özelliğini ilk deneyenlerden olmak istiyorsanız beta sürümüne kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Diğer yandan YoutubeScorp ve Periscope ile ciddi bir rekabeti başlayabilir Twitch‘in IRL  yayınlarıyla beraber. Bu yayınlarda vloglar, geziler ve günlük paylaşımlar da sıklaşacak. Twitch‘i gelir kaynağı olarak kullanan birçok yayıncı böylece gelirlerini de artırabilme gücüne kavuşuyor.Amazon‘un olduktan sonra büyük adımlara atan Twitch böylece önümüzdeki günlerde onlara bir yenisini daha eklemesini merakla bekliyoruz.

Twitch’de Mobil Yayın Dönemi Başlayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft’un Online Güvenlik Anketi AçıklandıBlackBerry Mercury MWC 2017 Yer AlacakGoogle Haritalara Yeni Güncelleme GeldiPopüler Yabancı Dizi Siteleri Erişime EngellendiUber, Twitter Üzerinden Açıklama GetirdiTürk Fenomenlerin İnstagram Hesapları Çalındı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır