Sinema 0

Vizyona Yeni Çıkacak The Promise Filmine Tepkiler Yağıyor!

Terry George yönetmenliğinde, ön planda Oscar IsaacChristian BaleCharlotte Le Bon, Jean Reno ve James Cromwell oynayan oyuncularıyla birlikte Ermeni soykırımını ele alan 2016 bir drama filmidir. Oyuncu kadrosuna göre bir çok Hollywood filminde rol almış olan Numan Acar‘da bu kadroda yerini almış bulunmakta.

The Promise, konusu ise ise sözde Ermeni soykırımı olmasıyla birlikte Osmanlı Devleti ve Türklerin Ermeni halkını katlettiğini,soykırım yaptığını gösteren bir film olarak çıkacak.  Fragman 9 Eylül tarihinde Youtube platformunda yayınlaşmış olmasıyla birlikte çok tepki topladı. İlk başlarda yorumlara açık olmasına rağmen videoya yorumlar şuan kapatılmış durumda. fragmanı şuan bile yaklaşık 11 bin kişi beğenmiş iken yaklaşık 34 bin kişi tepki amaçlı dislike almış.

9 Eylül‘de yayınlanan fragman ile sosyal medyada tepkiler görmeye başlayan film, bir çok film için önem arz eden IMDb denen sistemin kullanıcıların filmlere puan veren sistemde, tepki amaçlı bir çok kişinin 1 puan vermesi sonucu şuan 3,9 puanı hak etti. ( Bir kaç gün daha azdı, zamanla yükselmiş)

Filimin fragmanında dikkat çekmiş bir diğer bölüm ise alt-yazılar. Eğer alt-yazı özelliğini açıp tamamen izlerseniz tanıtım filminin sonuna doğru tepki olarak yazılmış gerçek olmayan alt-yazılar görmüş olacaksınız.

Film şuan bir çok tepki alırken yayınlandığında ne tür tepkilere ve ne tür olaylara yol açacağı sorularını beynimizde bir yerde azda olsa kurcalayacağı bir ihtimaldir. Dilerseniz de The Promise filminin İMDb sayfasına buradan erişerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir