Vodafone Müşterilerinin 2016 Özetini Çıkaran Sistem : Canım Telefonum

Ana Sayfa » İnternet » Vodafone Müşterilerinin 2016 Özetini Çıkaran Sistem : Canım Telefonum
Vodafone Müşterilerinin 2016 Özetini Çıkaran Sistem : Canım Telefonum

Vodafone hattınızın ve telefonunuzun 2016 yılının önemli noktalarını, kısa bir özetini sunmaya yarayan sistem geliştirdi.

Canım Telefonum ile 2016 yılı içerisinde : telefonunuzun yıl içinde kaç kez çaldığını, telefonunuzun en çok ne zaman çaldığını, kaç farklı kişiyle konuştuğunu, en çok aramayı en zaman yaptığınızı, telefonunuzun en çok ne kadar kapalı kaldığını, yıl içerisinde en uzun konuşmayı hangi tarihte gerçekleştirdiğinizi ve ne kadar sürdüğünü, en çok konuştuğun gün, yıl içince kaç cevapsız arama birikti, telefonuna gelen mesaj sayısı ve bu mesajları toplarsak kaç sayfalık bir mektup olurdu, kaç mesaj attığınızı, yıl boyunca toplam ne kadar internet kullandığınızı, kaç farklı şehir gördüğünüzü sizlere sunuyor. 

Ayrıca bütün veriler ile sistem size kısa bir video hazırlıyor. Siteye telefonunuzu girip mesaj onaylamasından sonra bu verilere rahatça ulaşabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Vodafone Müşterilerinin 2016 Özetini Çıkaran Sistem : Canım Telefonum - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

The Walking Dead’e Glenn Karakteri Geri DönebilirGoogle Kendi Launcherını KaldırıyorTürkiye’de En Çok İzlenen Yabancı Diziler Belli OlduNote 7 Sahipleri Güncellenmiş Telefonlarına Kavuştu!Galaxy S8, MWC 2017’de Yer AlmayacakCorsair’ın Kaby Lake için RAM, Soğutucuları ve PSU’ları Hazır

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır