Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı!

Ana Sayfa » Gündem » Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı!
Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı!

Üst seviye güvenli Galaxy Note 7 modellerinin satışa çıkacağı tarih belli oldu. İlk olarak ana vatanı Güney Kore’de ve daha sonra diğer ülkelerde satışa sunulacak.

Bildiğimiz üzere Samsung son dönemde çıkartmış olduğu Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı batarya sorunundan ötürü birçok şeyle karşı karşıya kaldılar. Şirket çıkan sorundan dolayı satışları durdurmuş ve güvenlik amaçlı değişim kampanyası başlatarak Galaxy Note 7 kullanıcılarından telefonlarının iade edilme sürecine girilmişti.

Şimdi ise yeni Galaxy Note 7 modellerinin tekrardan ne zaman satışa sunulacağı tarih belirlendi.

Yeni Galaxy Note 7 modelleri 28 Eylül tarihi ile ana vatanı olan Güney Kore‘de satışa çıkacak. Güney Kore’den sonra diğer ülkelerde de yavaş bir şekilde satışlar eskisi gibi devamlılığını sürdürecek.

Edinen bir bilgiye göre Galaxy Note 7 modellerinin kutusunda “güvenli” olduğunu gösteren bilgiler yer alacak ve cihazın pil göstergesi de beyaz yerine yeşil olacağı söyleniyor.

Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon’dan Kentucky’ye 1,5 Milyar Dolarlık Hava Kargo MerkezixHamster Hackerların Kurbanı Oldu!Kredi ve Yurtlar Kurumu Siber Beyinleri ArıyorAMD Radeon FreeSync 2’yi Piyasaya SürdüGoogle Wi-Fi Satışa SunulacakMercedes-Benz, AMG GT R Modelini Tanıttı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır