Gündem 1

Youtube’dan Sosyal Sorumluluk Projesi!

YouTuber‘ların gönüllü olarak yer aldığı, YouTube‘un “Creators for Change” global programının parçası olan #SenKimsin adlı sosyal sorumluluk projesi büyük ilgi görüyor.

Ülkemizde de en büyük sosyal sorunlardan biriside farklılıklara karşı tepkimizin büyük olması hepimizin insan olduğunu unutturan bir sorun haline geldi. Proje tam olarak, TurkeyVideoNetwork‘ün yaratıcı fikrini oluşturduğu, sosyal medya yönetimi ve prodüksiyonunu üstlendiği sosyal sorumluluk projesidir.

Projenin asıl amacı Din, dil, ırk, sosyal kimlik, nereden geldiğin, nereye gittiğin değil, insan olduğunun hatırlanması için, birlikte huzur, mutluluk ve barış içinde yaşamayı hatırlatmak için ve ” Ötekileştirenlere inat, biz biriz, biz bütünüz, biz aynıyız. ” sözüyle hepimizin birer insan olduğunu bildiren söz ile insan olduğumuzu ve farklılıklara saygı duymamızı amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesidir.


Proje aralarında İdil Tatari, Barış Özcan, Ruhi Çenet ve Ekin Kollama‘nın yer aldığı ve bir çok kişi ile projenin tanıtım videosu hazırlanmış ve iki gün ( bugün itibarı ile reklam verilmeye başlandı) içerisinde izlenme rekoru kırmış durumda.

Sizlerde bu harekata katılmanız için yapmanız gereken #benkimim hastang i ile hakkındaki bilgileri kısa bir video ile istediğin herhangi bir sosyal medya aracılığı ile paylaşarak sizinde bu harekatın bir parçası olabilirsiniz. Tekrar hatırlatmak isterim ki ” Ötekileştirenlere inat, biz biriz, biz bütünüz, biz aynıyız. ” Bizler farklılıklar  ile bir bütün ülkeyiz.

Levent Keleş’in profil fotoğrafı

Levent Keleş {Levent Keleş}

I want to change the World!

“Youtube’dan Sosyal Sorumluluk Projesi!” üzerine 1 yorum

  1. Birçok YouTube içerik üreticisinin destek olduğu #senkimsin hareketine bir katkıda ben bulunarak bu videoyu hazırladım. Hikayelerim, geçmişim ve renklerimle bu benim. Beni dinlediğinde ve anladığında biraz da senim. Peki ya sen kimsin?
    https://www.youtube.com/watch?v=gRLccFdvhCU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir