1 Yıl Gölde Kalan iPhone 4 Yeniden Çalıştı

Ana Sayfa » iOS » 1 Yıl Gölde Kalan iPhone 4 Yeniden Çalıştı
1 Yıl Gölde Kalan iPhone 4 Yeniden Çalıştı

Günümüzde bir parçamız haline gelen telefonlar hayatımızın her alanında yer alıyor.Hayatımızın her alanında yer alması ile birlikte bizim için kalitesi önem teşkil eder durumda.Eski tip telefonların yeni tasarımlı telefonlara kıyasla daha sağlam ve kaliteli olduğu sık sık dile getiriliyordu.Bu tartışmaların ardından çıkan bu olay tartışmanın bir nevi sonlanmasına sebep olabilir.

Gölün dibinde aylarca kalan iPhone 4 cihazının hikayesi oldukça ilginç.Pensilvanya’da yaşayan Michael Guntrum isimli şahıs 2015 yılında Kyle gölünde iken telefonunu göle düşürdü.Göle düşen telefonu kurtaramayan şahıs bunun haberini sosyal medya hesabından durum olarak paylaştı.

gole-dusen-iphone

Geçtiğimiz Eylül ayında kuruyan göl üzerinde gezinti yapan Daniel Kalgren isimli şahıs telefonu metal dedektörü sayesinde buldu.Telefonu temizleyip pirince yatıran Kalgren şarja taktıktan sonra telefonun çalıştığını görünce adeta bir şok etkisi yaşadığını belirtiyor.Telefonun asıl sahibine ulaştıktan sonra teslim alan sahibi çok şaşırdığını dile getirdi.

gole-dusen-iphone4


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

1 Yıl Gölde Kalan iPhone 4 Yeniden Çalıştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android Gboard Uygulamasına Emoji Algılama Özelliği Geldi Android Şu Anda 2 Milyar Aktif Cihaza Sahip Instagram kamerası Superzoom özelliği ile güncellendi Vodafone Freezone Kafama Göre bedava internet paketleri YouTube’da Gangam Style 2. Sıraya Düştü! OnePlus Cihazlarında Öğrencilere Özel İndirim Uygulanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır