50 Cent Bitcoin sayesinde tekrardan milyoner oldu

Ana Sayfa » Gündem » 50 Cent Bitcoin sayesinde tekrardan milyoner oldu
50 Cent Bitcoin sayesinde tekrardan milyoner oldu

50 Cent birkaç yıl öncesine bitirdiği servetini Bitcoin yatırımıyla tekrardan kazanarak milyonerlik konumunda hayatına devam ediyor.

Dünyaca tanınan rapçı yıllar öncesinde kaybettiği ünüyle birlikte bir aralarda yavaş yavaş maddi sıkıntılar içerisine girdiğine dair spekülatif haberler yayınlanmıştı. Hatta başta TV haberlerinde olmak üzere bazı yerlerde çeşitli parasal sıkıntılar yaşadığını ve evini satışa çıkardığı söyleniyordu. Şimdi ise dünyaca ünlü rapçının yıllar öncesinde yapmış olduğu yatırımla milyonlar kazandığı görülüyor.

50 Cent albüm satışları sonucunda 700 Bitcoin elde etti

TMZ tarafından geçtiğimiz Salı günü yayınlanan bir içerikte ünlü rapçının 2014 yılında almış olduğu karar sayesinde Bitcoin yatırımı yaparak parasını katladığı görülüyor. Paylaşılan raporda ünlü rapçının 2014 yılına ait “Animal Ambition” adlı albümünü piyasaya sürdükten sonra Bitcoin‘i ödeme olarak kabul etmeye başladığı belirtildi. O yıllarda BTC 662 dolar olması nedeniyle herkes albümü alamamıştı. TMZ’nin kaynaklarına göre satışlarda 700 Bitcoin kazandığı görülüyor. O dönem için 2014 yılında halihazırda 400.000 dolardan fazla kazanç elde etmişti.

50 Cent Bitcoin ile servertine 7 milyon dolar ekledi

2014 yılındaki albümüyle o döneme tekabül eden 662 dolarlık BTC kurunun yanında albümlerinin satışı sonucunda 700 BTC elde ederek o dönemin kuruna göre 400.000 dolardan fazla kazanç elde etti. Yani şuan ki kur ile hesaplanırsa ünlü rapçı 7 milyon 733 bin dolar ile servetini büyük bir şekilde genişletti.


50 Cent Bitcoin sayesinde tekrardan milyoner oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tesla ile bedava Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Facebook Gazetecilere Destek Çıkmayı Planlıyor Enes Batur’un yeni filmi geliyor! Google şarkı sözleri konusunda yüzlerce veri ihlali yaptığı ortaya çıktı Steam Kış İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu Apple İPhone 6 Plus İçin Onarma Programı Başlatacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır