8 GB RAM’a Sahip Le S2

Ana Sayfa » Mobil » 8 GB RAM’a Sahip Le S2
8 GB RAM’a Sahip Le S2

Çin’de son yıllardan beri teknoloji alanında üretimler son derece kendini aşmış durumda. Son yıllarda çıkan yeni teknolojilerin bir çoğunu Çin ev sahipliği yapmış durumda. Bu nedenle aralıksız süren bu gelişmeyle yeni üretilen akıllı telefon Le S2 tam 8 GB RAM’a sahip olarak ilk olma özelliğini kazandı. LeEco tarafından yapılan Le S2’nin çok ilgi görmesiyle birlikte ilk görüntüleri internete sızmış durumda.

les2-2

 

Le S2’nin 8 GB RAM’a sahip olmasıyla üstün özellikler ile sunulması piyasada performans açısından en iyi telefonlar arasına girmeye hak kazanabilir. Telefonda Snapdragon 821 işlemci beklenirken 8 GB RAM, 64 GB depolama alanı, 5.5-inç 2.5D 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip ekran bizi bekliyor olacak.

Sızdırılan resimlere bakılacak olunursa bir önceki sürümünde tasarım olarak fazla farkındalık yaratmasa da performans açısından büyük değişikler yaşanacak. Şimdilik tam olarak hiçbir şey ortada olmasa da teknoloji meraklıları için büyük ilgi odağı olmayı başarmış bulunmakta.


8 GB RAM’a Sahip Le S2 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple ve Amazon James Bond’un Haklarını Alabilir Samsung büyük TV günleri başladı Türkiye’nin İlk Yerli Metrobüsü Üretildi Instagram’a arkadaşlarınızla birlikte canlı yayın özelliği geldi Samsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix Fırsatı KFC 30. Yılına Özel Telefon Satışı Gerçekleştirecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır