A101 12 Temmuz’da çılgın teknolojik ürünler satmaya hazırlanıyor

Ana Sayfa » Gündem » A101 12 Temmuz’da çılgın teknolojik ürünler satmaya hazırlanıyor
A101 12 Temmuz’da çılgın teknolojik ürünler satmaya hazırlanıyor

A101 12 Temmuz Perşembe günü kulaklıktan, sanal gerçeklik gözlüğüne kadar çeşitli çeşitli teknolojik ürünler satmaya hazırlanıyor.

Genellikle perakende zinciri BİM‘den çılgın teknolojik fırsatlar görsek de son zamanlarda diğer süpermarket zincirlerinde de bu tür heyecan verici teknolojik ürünlere rastlamaya başladık. Ancak son zamanlardaki bu teknolojik ürün fırsatlarında BİM‘i geride bıraktığını hissettiren A101 bir önceki etkileyici aktüel ürünleri olan oyuncu ekipmanlarından sonra bu sefer yeni heyecan verici aktüel ürünlerine el atıyor. Büyük perakende zinciri bu sefer toplamda 7 tane teknolojik ürün satışa sunacak.

Büyük ürününden başlarsak ilk ürün SEG 32SC5600 32” 81CM olacak. İnternet üzerindeki fiyatları 819 TL‘den başlayıp 1000 TL gibi bir fiyata ulaşacak. Perakende zinciri ise 799 TL‘lik bir fiyatla satacak olsa da almak isteyenler için ideal bir ürün olup cebinizden azda olsa tasarruf etmenizi sağlayabilir.

A101 12 Temmuz’da General Mobile GM 5 Plus satışı için hazır

Diğer bir ikinci büyük ürün ise General Mobile GM 5 Plus akıllı telefonu olacak. Telefonun genel özelliklerini inceleyecek olacaksak GM 5 Plus, 5.5 Full HD ekran, 1.5 GHz Quad Core+ veya 1.2 GHz Quad Core işlemci seçimine sahip. Ayrıca 3GB RAM, 32GB dahili hafıza mevcut. Kamera ise; 13MP arka ve ön kamera ve 3100 mAh batarya gibi özelliklerine sahip.

A101 12 Temmuz Perşembe günü birçok Piranha ürünlerini satışa çıkaracak

Diğer küçük ve küçük sevindirici ürünlere göz atarsak; Piranha Kablosuz Bluetooth Hoparlör, USB ve Micro SD kart girişine sahip. Ayrıca 3.5mm harici AUX girişi ile beraber 2 yıllık garantisiyle 24,95 TL‘lik bir fiyatla satılacak. Piranha Bluetooth kulaklık 2 yıllık garantisiyle birlikte 19,95 TL fiyatıyla satılacak. Piranha 5416 Telefon Tutacağı, 2 yıllık garantisiyle birlikte 4,95 TL olarak güzel bir fiyatla karşımıza çıkacak. Diğer son ürün ise Piranha mikrofonlu stereo kulaklık olup yine 2 yıllık garantisiyle 19,95 TL‘lik güzel bir fiyatla satışa çıkacak.

A101 12 Temmuz teknolojik aktüel

Görüldüğü üzerine A101 bir önceki teknolojik aktüelini ikiye katlayarak Piranha ürünleriyle karşımıza çıkacak. Ancak fiyat konusunda pek bonkör olmasa bile seçmiş olduğu ürünler neticesinde iyi bir satış sağlayacak.


A101 12 Temmuz’da çılgın teknolojik ürünler satmaya hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Anlam Verilemeyen Bir Özellik Test Ediyor Bandwidth Limit Exceeded hatası nedir? Nasıl çözülür? YouTube, Video Editörünü Kaldırıyor Apple, TV uygulamasına canlı yayın haberleri ekliyor Dünyada En Çok Kullanılan Mobil Ağ Operatörleri Samsung’dan AirPods’a Karşı Yeni Rakip : IconX

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır