Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı? Neden takipten çıkardı?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı? Neden takipten çıkardı?
Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı? Neden takipten çıkardı?

Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı sorusu sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Ünlü manken Adriana Liman’ın Instagram’da yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. Üstelik Lima’nın Metin Hara’yı takipten çıkartması herkesi şaşırttı. Peki Adriana Lima Metin Hara’yı neden takipten çıkardı? Çiftin ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor.

ADRİANA LİMA İLE METİN HARA AYRILDI MI?

Yılın belki de en büyük aşk bombalarından biri Adriana Lima ve Metin Hara aşkıydı. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda, görüntülenen çiftin aşkı böyle ortaya çıkmıştı. Ardından hiç saklanmadan ilişkilerini sürdüren çift birlikte Bodrum’a tatile gitmişti. Uzak mesafe ilişkisi sürdüren Adriana Lima ve Metin Hara New York-İstanbul arası adeta mekik dokuyordu. Ve çift Instagram hesaplarından her şeyin yolunda olduğunu ifade eden paylaşımlardan geri durmuyordu. Tüm bunlar bir yana ilişkide flaş bir gelişme yaşandı.

SİTEM DOLU PAYLAŞIM

Dünyaca ünlü manken ve model Adriana Lima, uzun süredir birliktelik yaşadığı Metin Hara’yı takipten çıkararak sitem dolu bir paylaşımda bulundu. Lima mesajında şu ifadeleri dile geitrdi: “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz” ifadelerini kullandı. Lima’nın bu çıkışına Metin Hara’nın nasıl bir yanıt vereceği ise merak konusu oldu.


Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı mı? Neden takipten çıkardı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Xiaomi Mi Max 2 İçin Resmi Açıklama Geldi Uber Uçan Araba Konusunda Ciddi Adımlar Atıyor Facebook Canlı Yayın Özelliği Bilgisayarlara da Geldi Samsung Türkiye, engelli çocukları destekleyecek Çin Fosil Yakıtlı Otomobil Satışlarını Yasaklayabilir GM, 2023 yılına kadar 20 elektrikli otomobile sahip olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır