Airbnb, İş Seyahati İçin Yeni Bir Arama Filtresi Ekliyor

Ana Sayfa » Gündem » Airbnb, İş Seyahati İçin Yeni Bir Arama Filtresi Ekliyor
Airbnb, İş Seyahati İçin Yeni Bir Arama Filtresi Ekliyor

Airbnb, iş seyahati yapacaklar kişiler için daha iyi hitap edebilecek özellik ile listeleri “iş seyahatine hazır” kişileri süzebilecek filtre ekledi.

Airbnb bunu, yüksek hızda Wi-Fi, masa, tuvalet malzemeleri, 24 saat kendinden check-in hizmeti verilen tüm ev veya daireler için listeleme olarak tanımlıyor. Girişlerin geri bildirim yüzde 60’ından fazlasında beş yıldızlı değerlendirmeler içeriyor. Bununla birlikte listenin sunucusu, bir hafta içinde bir istekte bulunmak için 24 saat içinde ve iptal edilen rezervasyonlar olmaksızın bir onay kaydı bulundurmak zorunda.

Arama filtresini kullanabilmek için işletme kullanıcıları iş e-posta adreslerini hesaplarına kaydederek bu özelliği kullanabilirler. Bu işlemlerden sonra arama gerçekleştirdiğinizde filtre menüsünde “İş Seyahati Hazır” ögesini görebilirsiniz.

Diğer güncellemelerle birlikte neler gelişiyor?

Airbnb son ürün güncellemesi ile tatilciler için yeni şehir rehberi ve tur özellikleri ile genişlemeye çalışıyor. Şirketin kira pazarından daha fazla seyahat ve konukseverliğe doğru ilerlemeye, daha iyi hizmet için çalıştığı görünüyor. Ayrıca şirket geçtiğimiz Şubat ayında lüks ev tekliflerini artırmak için Luxury Retreats‘i satın aldı.

Bu özelliğin özellikle ülkeler arasında iş amaçlı seyahat eden kişiler için iyi olmuş denebilir.


Airbnb, İş Seyahati İçin Yeni Bir Arama Filtresi Ekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Twitter, geliştiriciler için tüm arşivini açıyor WhatsApp’a Gelecek Harika Yeni Özellikler Ortaya Çıktı Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak AliExpress Türkiye Deposundan Alabileceğiniz 5 Telefon En Çok İzlenmeye Sahip 10 YouTube Videosu Nokia P1’in MWC 2017’de Lansmanı Yapılacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır