Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl açılacak

Ana Sayfa » Gündem » Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl açılacak
Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl açılacak

Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl hizmete açılacak ve birçok hizmeti beraberinde sunacak.

Airbnb, tarafınızdan biraz para kazanmak için evinizdeki fazlalık odayı kiralamanız için olanak sağlayan bir hizmettir. İsterseniz bütün yerinizi bile kiraya vermenize olanak sağlıyor. Şirket, şuana kadar doğrudan emlak ile hiç uğraşmadı, kiralık alanlar ve kiralamak isteyen insanlarla bağlantı kuran bir platformdu. Ancak bu düzen şirketin kendi markalı apartman binasını Florida’da açtığında önümüzdeki yıl değişecek.

Airbnb markalı apartmanlar için Newgard Development Group ile anlaşıldı

Financial Times, Airbnb‘nin markalı apartmanını başlatmak için gayrimenkul geliştirme şirketi Newgard Development Group ile birlikte çalıştıklarını bildirdi. Şirket, Miami merkezli geliştirici Newgard Development Group ile Airbnb adını taşıyacak 324 üniteli bir daire tasarlamak için çalıştığını söyledi. Kiracılar kendi alanlarını çevrimiçi olarak yayınlamaya teşvik edilecek ve konuklar otellerde yaygın olarak bulunan olanaklara sahip olacak. Airbnb’de ünitelerini kiralamak istediklerinde eşyalarını depolamak için kullanabilecekleri anahtarsız giriş ve güvenli depolama seçeneklerine sahip olacaklar. Birimlerini Airbnb aracılığıyla yılda 180 güne kadar saklamaya izin verilecek.

Yeni girişimdeki ilk bina olan Airbnb tarafından geliştirilen Niido, Florida Kissimmee‘de olacak. Temizlik ve bagaj muhafazası gibi anahtarsız giriş ve isteğe bağlı konsiyerj hizmetleri sunacak. Kiracıların Airbnb‘den sadece yılda 180 gece kalabilmeleri için izin verileceklerini açıkladılar.

Airbnb tasarım yardımı sağlayacak, ancak bina üzerinde bir mülkiyet çıkarına sahip olmayacak.


Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl açılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vodafone Müşterilerinin 2016 Özetini Çıkaran Sistem : Canım Telefonum NASA’ya İş Başvurusunda Bulunan 9 Yaşındaki Çocuk Qualcomm, iPhone üretiminin yasaklanmasını istedi Yerli marka sanılan yabancı markalar listesi! İşte o markalar! Rus Twitter hesapları İngiltere’nin AB üyeliğini etkiledi Nissan güneş paneli satmaya başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır