AirPod Kaybolduğunda Ortaya Çıkan Sorunlar

Ana Sayfa » iOS » AirPod Kaybolduğunda Ortaya Çıkan Sorunlar
AirPod Kaybolduğunda Ortaya Çıkan Sorunlar

Apple’ın, iPhone 7 ile birlikte getirdiği AirPod‘un satışa çıkarılmasının ardından bu ürünle ilgili merak edilen diğer ayrıntılarda cevaplanmaya başlandı.Herhangi bir kablo ile bağlı olmayan ve bağımsız olan kulaklıklardan biri kaybolursa kaybolan kulaklığın yenisini almak için verilecek ücretin ne kadar olacağı soruların arasında yer alıyordu.

Apple Insider’da olan rapora göre,önüne geçemediğimiz ve kaybolmasına engel olamadığımız bu durumlarda kaybolan kulaklığın yerini telafi etmek için AirPod kullanıcılarının 69 dolar (ABD fiyatı) ödemesi gerekecek.Normal bir AirPod’un fiyatının 159 dolar olduğu düşünülürse kaybolması durumunda verilecek fiyatın yarısından daha az olduğu görülüyor.

Garanti kapsamına giren arızalar için de ürüne 1 yıl garanti verileceğini belirtelim.Garanti kapsamı dışındaki hataları ise 69 dolardan başlayan fiyatlar ile tamir edilecek.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

AirPod Kaybolduğunda Ortaya Çıkan Sorunlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

WhatsApp, Beta Versiyonuna Yeni Bir Özellik Eklendi Dünyanın en büyük inovasyon yarışmasından  Vestel’e ödül Anonymous, RedHack ile olan ortaklığını sonlandırdı Apple Mağazasına Büyük Soygun! Facebook iş başvuru özelliğini 40 ülkeye genişletiyor Google Hangouts yeni kurumsal özelliklerle geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır