Akbank Hackathon Kayıtları Başladı!

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » Akbank Hackathon Kayıtları Başladı!
Akbank Hackathon Kayıtları Başladı!

Akbank, KOBİlerin sorunlarını dijital çözümler getirmek için “Hackathon” başlattı.

Akbank ve Vodafone işbirliği ile “CODE : KOBİ; KOBİ’ler İçin Büyümenin Dijital Kodları” sloganıyla başlatmış olduğu yarışmada e-ticaret, sosyal medya, CRM uygulamaları, tahsilat ve ödeme sistemleri, gibi konulara dijital çözümlerin üzerinde durulacak bir etkinlik duyurdu.

Tam 48 saat sürecek olan Hackathon etkinliğinde tüm geliştirici, yazılımcı, tasarımcı profesyonelleri ve üniversite öğrencilerinden KOBİ’ler için dijital çözüm üretilmesi beklenirken, yazılım ve servisler hakkında takıldığınız her konuda orada bulunacak mentorlar soruların sorulara yanıt verecek.

Minimum 3, maksimum 4 kişi ile katılabileceğiniz yarışmada 1. olan takıma her takım üyesine birer adet İPhone 7 ve takıma 10.000 TL hediye çeki verilecek. 2. olan takımın her üyesine Apple Watch Series 2 ve takıma 7.500 TL değerinde hediye çeki, 3. olan takımın her üyesine iPad Mini 4 ve takıma 5.000 TL değerinde hediye çeki ile ödüllendirilecek.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayarak Akbank Hackathon sitesine gidebilirsiniz.

 


Akbank Hackathon Kayıtları Başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’dan modüler tasarıma sahip ArtPC serisi Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Önemli iddia! YAZGİG’18 28 Nisan’da meraklılarını bekliyor! Rus Bilgisayar Korsanları 1000 İngiliz Milletvekilinin E-posta Adreslerini Ele Geçirdi Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl açılacak Ekin Kollama küfürlü yoruma dava açtı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır