Akıllı Otomobillere Özel Antivirüs

Ana Sayfa » Otomobil » Akıllı Otomobillere Özel Antivirüs
Akıllı Otomobillere Özel Antivirüs

Trend Micro, internet bağlantılı olan akıllı otomobilleri siber saldırganlardan savunmayı amaçlayan yeni yazılım geliştirme platformunu duyurdu.

Trend Micro, yeni bir data güvenliği yazılım geliştirme platformunu hizmete sunacağını duyurdu. Microsoft ile beraber geliştirilen Yeni yazılım geliştirme aracı, Microsoft’un IoT Expo etkinliğinde tanıtıldı. Trend Micro bu yeni yazılım geliştirme aracıyla bilhassa Nesnelerin İnterneti konseptinin otomobillere uygulanmasıyla ortaya çıkan Taşıtların İnterneti alanındaki gelişmiş data güvenliği ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Bu büyüyen endüstrinin data güvenliğini sağlamayı amaçlayan Trend Micro’nun yazılım geliştirme platformu ise pro-aktif tehdit değerlendirmesi ve sistem saldırı altındayken harekete geçen güvenlik tabakanını içeren iki eşsiz özellik sunuyor. Yeni platform otomatik olarak Trend Micro Smart Protection Network’e bağlanabiliyor. Makine öğrenimi teknolojisiyle alışılmış olan dışı hareketleri gözlemleyebiliyor. Tesirli çekirdek ve çoklu tabakaya sahip çözüm, bir hayli değişik Nesnelerin İnterneti platformunu desteklemekle beraber gerçek vakitli tehdit savunması da sunuyor.

Akıllı Otomobillere Özel Antivirüs - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hoverboard Technologies’in Yeni KaykayıIOS 10.3, Daha İyi Hizmet İçin Bilgilerinize Erişim SağlayacakBaşbakan Binali Yıldırım Bilişim Çapında Önemli Açıklamalar Yaptı!8 GB RAM’a Sahip Le S2Google, Drive Uygulamalarının Eski Sürümlerine Son VerecekGoogle Yepyeni Kısayollar İle Kullanıcıya Hizmet Verecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır