Alfa Romeo’nun Yeni Versiyon Giulia’sı Cenevrede Tanıtılacak

Ana Sayfa » Otomobil » Alfa Romeo’nun Yeni Versiyon Giulia’sı Cenevrede Tanıtılacak
Alfa Romeo’nun Yeni Versiyon  Giulia’sı Cenevrede Tanıtılacak

Giulia modelli ile belli bir başarı elde eden Alfa Romeo markası yeni çıkaracağı versiyon ile karşımıza çıkıyor.

Giulia modelinden sonra reklamlarına ve çalışmasına hız kesmeden devam eden Alfa’nın Ar-Ge çalışmaları sürüyor. Giulia tasarımı ile öne çıkıp birçok markayı geride bırakmasından memnun duruyor. Araba markasının yeni donanım seçenekleriyle modelin yeni bir versiyonunu piyasaya sürmeyi hazırlandığı söyleniyor.

Piyasaya çıktığı günden beri Giulia sadece sedan versiyonunda idi. Tasarım ve özelliklerini bozmadan sport coupe versiyonunda çıkması gerektiği birçok kesim tarafından söyleniyordu. Özellikle Mercedes, Audi ve BMW gibi rakiplerinin kullanıcılara böyle bir altarnetif sunduğu için Alfa Romeo‘da  iki kapı sport coupe Giulia’sı ile Cenevre Otomobil Fuarı‘nda olacağı söyleniyor.

Quadrifoglio donanımına sahip olarak, 510 beygir gücünde 600 Nm tork üreten 2.9 litrelik twinTurbo V6 motorla aynı değerlere sahip olacağı söylenen yeni versiyonunun ne tür farklılıklar kattığını Cenevre Otomobil Fuarı‘nda gerçekleştirileceğini bir yanında önceki sürümüne göre ne tür gelişmeler getireceği de merak uyandırıcı. Şuan fazla ayrıntı yer almasa da ilerleyen dönemlerde yavaş yavaş yüzünü gösterecektir.


Ekleyen :İsmail YoldaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Alfa Romeo’nun Yeni Versiyon Giulia’sı Cenevrede Tanıtılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Twitch, topluluk kurallarını güncelliyor Fotoğrafları İçin Bölgedeki İnterneti Kesti Minecraft Deneyimi Televizyonlara Geliyor Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak Ford Mustang GT “İyi Komşu Modu” ile Geliyor! Android Gboard Uygulamasına Emoji Algılama Özelliği Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır