Almanya, Mark Zuckerberg Hakkında Soruşturma Başlattı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Almanya, Mark Zuckerberg Hakkında Soruşturma Başlattı
Almanya, Mark Zuckerberg Hakkında Soruşturma Başlattı

Almanya‘da, Facebook‘un kurucusu ve konuyla alakası olabilecek kişiler hakkında soruşturma başlatıldı.

Almanya‘da, Facebook‘un kurucusu olan Mark Zuckerberg ve konuyla alakası olabilecek kişiler hakkında “halkı kışkırtma” nedeniyle ilgili soruşturma başlatıldı. Hatırlamış olursak bu yılın başlarında Mark Zuckerberg, bir yetkili ile bazı çalışanlar hakkında soruşturma başlatılmış fakat sonu vermemişti.

Bu kez yine aynı neden ile Mark Zuckerberg, Facebook‘un COO‘su olan Sheryl Sandberg ve bazı kişiler dahil olmak üzere “halkı kışkırtma” neden ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Soruşturmanın başlatılmasının önde gelen bir nedeni ise Facebook‘ta paylaşılan tehdit, suç, cinayet gibi içeriklerin paylaşılması ve bu içeriklerin Facebook tarafından kaldırılmaması ve diğer nedenler bu soruşturmanın içerisinde bulunuyor.

 

Almanya, Mark Zuckerberg Hakkında Soruşturma Başlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy S8, MWC 2017’de Yer Almayacakİntel’in Süper Hızlı Depolama Birimleri GeliyorDarbe Filmine Patent Verilmedi !Mercedes-Benz, AMG GT R Modelini TanıttıFacebook’ta Android Oyunlarınızı ” Bilgisayar Üzerinden ” Canlı Yayın YapabilirsinizStar Wars’ Yapımcıları Carrie Fisher İçin Bir Video Hazırladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır