Ünlü Motovlogcu Altın Elbiseli Adam Hayatını Kaybetti

Ana Sayfa » Gündem » Ünlü Motovlogcu Altın Elbiseli Adam Hayatını Kaybetti
Ünlü Motovlogcu Altın Elbiseli Adam Hayatını Kaybetti

YouTube camiasında Altın Elbiseli Adam olarak bilinen Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti.

YouTube Türkiye‘de adını tanıtmış , hem Youtuber, hemde bir motovlogcu olan Altın Elbiseli Adam olarak tanınan Barkın Bayoğlu, dün gece yapmış olduğu kaza sonucu hayatını kaybetti.

Birçoğumuz adını bilsede Türkiye’de motovlogcu olarak aklımıza gelen ilk isim idi. Ne yazık ki dün gece 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde yapmış olduğu kaza sonucu hayata gözlerini yumdu. Gece 02.00 surlarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde bir emlak danışmanına çarparak kaza sonucu hem emlak danışmanı hemde kendisi hayatını kaybetti.

Altın Elbiseli Adam ‘Barkın Bayoğlu’ hayatını nasıl kaybetti?

Hürriyet’in yapmış olduğu habere göre ünlü motovlogcu araçtan inen emlak danışmanı olan Buğra Erdem’e çarptı. Kaza sonucu olay yerinde emlak danışmanı hayatını kaybetmişken Barkın Bayoğlu çarpmanın etkisiyle motosikletten savruldu. Çarpmanın etkisiyle ağır yaralanan ünlü motovlogcu hastaneye kaldırıldı. Fakat, yapılam tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu.

Bu sabah haberini tüm sosyal medyada duyulmasıyla beraber izleyici kitlesiyle birlikte, kendisini yakından takip eden hayranlarını derinden üzdü. Bütün bu tutkusu İngiltere’de gerçekleştirilen motosiklet fuarında kendinden gitmesiyle buralara kadar gelsede, ölümü, onun yıllar önce elde etmiş olduğu tutkusu nedeniyle yaşandı.

 


Ünlü Motovlogcu Altın Elbiseli Adam Hayatını Kaybetti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Windows Phone  Angry Birds’e Veda Ediyor Anadolu Sigorta siber suçlardan koruyacak Apple Yeni iPhone 8 İçin Fiyat Belirledi Xiaomi Mi 6 Plus’a Ait Kapak Fotoğrafı Sızdı Google, mobil uygulamasında reklam test ediyor Microsoft Office 2019 Preview versiyonu yayınlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır