Amazon Türkiye’den Alımlar Gerçekleştirecek

Ana Sayfa » Gündem » Amazon Türkiye’den Alımlar Gerçekleştirecek
Amazon Türkiye’den Alımlar Gerçekleştirecek

 Amazon.com sitesinin yaptığı açıklamaya göre 23 Ocak ile 27 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul‘da iş görüşmeleri ile yazılım mühendislerinin işe alacağını dile getirdi. Türk yazılımcıları ve mühendisleri için büyük bir fırsat niteliğinde. Şuan için görüşmelerin yapılacağı adres tam olarak belli değil.Kasım ayının başında Amazon‘un Almanya sayfası üzerinden Türkiye‘ye ücretsiz kargo ve Türkçe dil desteği gelmişti.

İşe kabul edilen çalışanlar ise Amazon‘un Lüksemburg, Madrid ve Berlin şehirlerindeki ofislerinde iş başı yapacaklar. Şuan için Türkiye’de ofisi bulunmuyor fakat ileride burada da planları olduğu bilgiler arasında.

Dünyanın sayılı büyük alışveriş şirketlerinden biri olan Amazon, 1994 yılında ABD‘nin Seattle şehrinde Jeff Bezos tarafından kurulmuştu. İlk başlarda kitap satarak başlayan şirket daha sonraları elektronikte öncü olmuşlardı.

Haber hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  PewDiePie Sözünden Neden Geri Döndüğünü Açıkladı

Amazon Türkiye’den Alımlar Gerçekleştirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone Marka Cihaz Yüzünden Hayatını Kaybetti Opera’nın VPN Hizmeti Artık Android’e Geldi Amazon Ice Adında Yeni Telefon Üretecek Rusya, 39 ABD Eyaletinde Seçim Sistemlerine Saldırdı Twitter, Zorbalık ve Nefret Söylemine Karşı Yeni Adımlar Atıyor Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia Projector

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır