Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi

Ana Sayfa » Gündem » Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi
Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi

Android 8.0 güncellemesi , Moto X4 Android One Edition cihazına ulaştı.

Moto X4 Android One Edition cihazına sahibiyseniz, Android 8.0 Oreo güncellemesinin şimdi akıllı cihazına geldiğini söyleyebiliriz. Bunun telefonun Android One sürümü için olduğunu ve bu da, Android‘in hafifçe ayarlanmış sürümüyle birlikte gelen diğer sürümü satın aldıysanız, muhtemelen güncellemeyi beklemeniz gerekeceğini unutmayın.

Moto X4 Android One cihazına gelen Android 8.0 güncellemesi ne içeriyor?

Ancak şirket, daha önce Moto X4 Android One cihazına (ve diğer Motorola telefonlarının) Android 8.0 Oreo‘yu alacağını doğrulamıştı. Bu yüzden sadece yoğun bir çalışma söz konusuydu. Güncellemenin, Android 8.0 Oreo güncellemesinden beklenebileceği olağan değişiklikleri getirmesi bekleniyor. Güncelleme, her zamanki Android güvenlik güncelleştirmelerini de içeriyor, bu nedenle de güncelleştirmeleri kontrol etmeye değer.

Android 8.0 Oreo hala toplam Android cihazlarının sadece çok az bir kısmını temsil ediyor. Ubergizmo’dan alınan bilgilere göre, son kontrollere göre ayın başlarında Oreo, yalnızca Android cihazların %0,5’ini temsil ediyordu. 2-3 yıl önceki gibi eski güncellemelerin hala cihaz çoğunluğuna sahip olduğu bildirildi. Bununla birlikte, Google, Android‘in parçalanmasını, örneğin Project Treble aracılığıyla azaltmaya çalışmak için yollar üzerinde çalışıyor.


Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Metin2 Pvp Neden bu kadar çok oynanıyor? Silikon Vadisi’nde Atanan Türk CEO YouTube’da Sadece 7 Ayda En Çok İzlenen Video Oldu Facebook anketler, Twitter’ın anket özelliğini ödünç aldı Wikipedia, Türkiye’nin Verdiği Karara İtiraz Etti! HTC U 11’e Ait Görseller Sızdırıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır