Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi

Ana Sayfa » Sinema » Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi
Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi

Dünyaca tanınan ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie ile futbolcu olan Cristiano Ronaldo‘nun rol aldığı dizinin fragmanının çekimleri Gaziantep‘te başladı.

Konu bakımından bir Suriyeli ailenin yaşadığı dramı anlatacak olan 3 sezonluk dizinin çekimleri Gaziantep‘te başlamasıyla birlikte Hayat Köprüsü adındaki yeni dizide Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram gibi tanınmış ünlü sanatçı ve sporcular rol alacak. Angelina Jolie ile futbolcu olan Cristiano Ronaldo‘nun yer alacağı dizinin yönetmenliğini üstlenen Eyüp Dirlik tarafından doğrulandı. Dizi içerisinde önemli bir çok mesajlar barındıracağından Türkiye dışında Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanacak.

Yönetmenliğini üstlenen  Eyüp Dirlik, Nisan ayının ilk haftasına çekimlere başlayacaklarından, dizinin konusu ise, Türkiye’ye yani Gaziantep‘e göç etmiş bir ailenin gerçek yaşam hikayesi olup ailenin burada yaşadıkları, aşkı, işi, mesleği gibi konuların yer alacağı bir dizi olacağından söz etti. Ayrıca dizinin ismini ele alarak ya kalıp öleceğinden yada bu tarafa gelip yaşayacağını söyleyerek mesaj verdi.

Ayrıca diğer ayrıntılardan söz eden yönetmen, yerli yabancı bir çok ünlü oyuncuyla çalışacağından söz ederek bu dizinin sosyal sorumluluk projesi olduğu için oyuncuların konuk oyuncu olarak dizide yer alacağından da söz etti.


Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeşilay, Kapalı Mekanlarda Sigara Yasağını Çiğneyenlerin Önüne Geçecek Youtube’dan Yeni Arayüz Deneyimi FIFA Mobile, Android ve iOS İçin İndirilmeye Başlandı! Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi Logan Paul, YouTube’ın sınırlarını zorlamaya devam ediyor Enes Batur aylık izlenmede PewDiePie’yı büyük farkla geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır