Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi

Ana Sayfa » Sinema » Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi
Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi

Dünyaca tanınan ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie ile futbolcu olan Cristiano Ronaldo‘nun rol aldığı dizinin fragmanının çekimleri Gaziantep‘te başladı.

Konu bakımından bir Suriyeli ailenin yaşadığı dramı anlatacak olan 3 sezonluk dizinin çekimleri Gaziantep‘te başlamasıyla birlikte Hayat Köprüsü adındaki yeni dizide Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram gibi tanınmış ünlü sanatçı ve sporcular rol alacak. Angelina Jolie ile futbolcu olan Cristiano Ronaldo‘nun yer alacağı dizinin yönetmenliğini üstlenen Eyüp Dirlik tarafından doğrulandı. Dizi içerisinde önemli bir çok mesajlar barındıracağından Türkiye dışında Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanacak.

Yönetmenliğini üstlenen  Eyüp Dirlik, Nisan ayının ilk haftasına çekimlere başlayacaklarından, dizinin konusu ise, Türkiye’ye yani Gaziantep‘e göç etmiş bir ailenin gerçek yaşam hikayesi olup ailenin burada yaşadıkları, aşkı, işi, mesleği gibi konuların yer alacağı bir dizi olacağından söz etti. Ayrıca dizinin ismini ele alarak ya kalıp öleceğinden yada bu tarafa gelip yaşayacağını söyleyerek mesaj verdi.

Ayrıca diğer ayrıntılardan söz eden yönetmen, yerli yabancı bir çok ünlü oyuncuyla çalışacağından söz ederek bu dizinin sosyal sorumluluk projesi olduğu için oyuncuların konuk oyuncu olarak dizide yer alacağından da söz etti.


Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Türkiye’ye Geliyor! Albaraka Garaj Fintech Hackathon’u kazananları belli oldu Ali Fuat Erbil kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Google Çocuklara Özel Yeni Program Yapacak Xperia XZ1 artık Türkiye’de! Android TV İçin Google Asistanlığı Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır