Ankara Sokaklarında Gripper İle Ödül Avı

Ana Sayfa » Mobil » Ankara Sokaklarında Gripper İle Ödül Avı
Ankara Sokaklarında Gripper İle Ödül Avı

Konum tabanlı ödül toplama amaçlı olan uygulaması GripperAnkara‘da 90 bin TL değerinde binlerce ödül tanımlandı.

Gripper, üye iş yerlerinin tanımladığı ödülleri mobil cihazlar desteği ile konum tabanlı çalışarak ödül kazandıran uygulama kullanıcıları hem eğlendirirken hemde kazandırıyor. Son zamandaki istatistiklere göre Ankaralılar Gripper uygulamasına büyük ilgi gösteriyor.

Zamanla 300 den fazla işletmenin tanımlamış ödüllerin değeri 700 bin TL‘yi bulan uygulama, Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde katılımları arıyor. Ankara konumundaki verilere göre son olarak 100’ü aşan işletmenin tanımlamış olan ödüllerin değeri 90 bin TL aştı ve ayrıca Ankara konumunda toplam indirme sayısı 6 bin 401 olarak kayıtlara geçti.

Kısa süre önce bayilik vermeye başlayan uygulama, son olarak Türkiye‘ye bayilik vermeye başlayarak bir ilke imza atmış oldu. Silver, Gold ve Platin olmak üzere üç gruptan oluşan bayilik sistemiyle, gruplara özel destek sağlıyor.

 

 

Ankara Sokaklarında Gripper İle Ödül Avı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’un Kullanıcı Sayısı ve Elde Ettiği Gelir Ortaya ÇıktıTürkiye Takımı, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Yarı Finalde!Sony Android TV Nougat Güncellemesi Yakında GeliyorGalaxy Note 7 Modelleri Satışları DurdurulduVizyona Yeni Çıkacak The Promise Filmine Tepkiler Yağıyor!Facebook Sahte Haberlere Karşı Kolları Sıvadı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır