Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor!

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor!
Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor!

Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri, bu yıl yeniden düzenlenip, kafanızdaki soruları yanıtlayacak hemde bilgilendirecek.

2013 yılında ilk defa düzenlenen etkinlik, bilgisayar bilimlerine, teknolojiye ve yeniliklere ilgi duyan herkesin kafasındaki soruları cevaplamak ve katılımcılar arasında bu konular hakkında bilgi alışverişi sağlamakta. Alanlarında uzman kişilerin yer alacağı etkinlikte, günümüzde ilgi çeken konulara değinilecek.

Etkinliğin ilk gününde alanında uzman kişiler konuşma gerçekleştirilecek. Konuşmacılar, ‘Büyük Veri’ ve ‘Ağ Yönetimi’ gibi çok ilgi çeken konuların ele alınacak oturumlar gerçekleşecek. Etkinliğin ikinci günü, yani son gününde ise TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası, Turkcell Akademi gibi kurumlardan gelecek eğitimciler ile ‘Android’e Giriş’, ‘Proje Yönetimi’, ‘Sızma Testi Anatomisi’ gibi tüm gün sürecek eğitimler yer alacak.

Üçüncü kez düzenlenecek olan Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri‘ne katılabilmeniz için kayıt yapmanız gerekiyor. Etkinliğe sayılı günler kalmasıyla birlikte kayıtlar başlamış durumda. Toplamda sekiz farklı bilet bulunurken, eş zamanlı olan eğitimlerden yalnızca birine kayıt olabilirsiniz. Kayıt yapmak ve daha fazla detay almak istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili siteye ulaşabilirsiniz.

 


Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IPhone 7 ve 7 Plus’ın Home Düğmeleri Onarılamıyor Pac-Man’ın Babası Hayatını Kaybetti TwitchCon 2018 için tarih ve yer onaylandı E-Okul Nasıl Girilir? E-Okul Ne Zaman Açılacak? WhatsApp kullanıcılarını sevindirecek müjde verildi! Silikon Vadisi’nde Atanan Türk CEO

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır