Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure

Ana Sayfa » Yazılım » Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure
Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure

 

Türk mühendisler tarafından hazırlanan Dev Secure Antivirüs programı özellikleriyle diğer antivirüs programlarına baş kaldırabiliyor.

Dev Secure, Seyfettin Deveci‘nin uğraşlarıyla 3-4 yıllık yapım süreci sonucunda 1 Ocak 2011 tarihinde internet ortamında yayınlanmaya başladı. Genel olarak disk güvenliği üzerinde duran yazılım son bir kaç yılda değişmesi ve özelliklerinin gelişmesi ve genişlemesi ile çok daha kullanışlı ve hızlı bir hal aldı. Ayrıca yazılımın akıllı antivirüs olması ile bir çok veri tabanı üzerinde çalışan antivirüse baş kaldırıyor. Bir kaç haber firması yazılımı hakkında haber yapsa da Dev Secure yeterli kitleye ulaşamamış durumda.

dev-kapak_1000px

Yazılım diğer antivirüs yazılımlarıyla baş kaldırma nedeni işlevselliği ve fonksiyonları bakımında gelişmiş bir akıllı antivirüs yazılımı olması diğer veri tabanı ile çalışan antivirüs yazılımlarıyla başa çıkma sebeplerinin en büyük nedenlerinden birisi diyebiliriz.

 

Dev Secure (Masaüstü)

Akıllı ve hafif antivirüs olan Dev Secure, bilgisayarımız için alternatif bir antivirüs olabilir. Az yer kaplamasıyla da özellikleri de göze çok çarpmakta. Kısaca özelliklerini özetlersek;

► Güvenlik kalkanı ile aktif bir koruma sağlar,dış aygıtları denetler, virüslere geçit vermez.
► Modern virüslere karşı en etkili çözüm. (akıllı antivirüs olması)
► Dahili disk temizleyicisi, sistem bakım ve onarım.
► Manuel yada otomatik güncellemeler.
► Ayrıca url denetimi ile ana-sayfa virüsünden de kurtulmuş olursunuz. ( ve bunu bir çok program veri tabanı ile çalıştığından yeni ana-sayfa virüslerine karşı elverişli değil )

Şuana kadar 41 bin indirme elde eden Dev Secure Masaüstü versiyonu yeni arayüzüne en kısa zamanda geçerek akıllı antivirüs, hafiflik, arayüz bütünleşerek çok daha kullanışlı ve güzel bir antivirüs haline gelecek. Özellikle düşük özellikli bilgisayarlar için güzel bir antivirüs programı olarak değerlendirilebilir.

 

Dev Secure (Mobil)

devsecure-mobile

Dev Secure mobil versiyonu geçen yıl beta versiyonu ile çıkmasına rağmen grafik ve işleyiş bakımından harika bir uygulama. Ayrıca hafif bir uygulamada olması yer sorunu yaşatmıyor rahat bir sunum sunuyor. Dev Secure mobil versiyonu deneyimlerimize göre temizleme hızlandırma işine yatkın olasa da onun dışında cihazı tehdit eden durumları ve sorunları algılıyor ve bildiriyor.

 

Kısaca çıkardıklarımıza göre Süleyman Demirel Üniversitesi‘nde eğitim gören Seyfettin Deveci‘nin yapmış olduğu Dev Secure masaüstü yazılımı ve mobil&tablet uygulaması bir çok antivirüs ve temizleyici yazılımlarına göre baş kaldırabilme kapasitesi bulunmasına rağmen yeterli ilgi görmediğini görüyoruz. Ama verilen emeklerin elbet bir gün karşılığı olacağından eminiz. Dev Secure masaüstü yazılımı bu zamana kadar 41, mobil uygulaması yaklaşık 5 bin indirme almış durumda olmasıyla birlikte mobil versiyonunda İngilizce dil desteği ile birlikte yurt dışında kullanan kullanıcıda mevcut bulunuyor.

 

Masaüstü İndirmek İçin >>    |    Mobile Olarak İndirmek İçin >> 

Devlopsoft Yazılım Facebook Sayfası İçin>>

 


Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

H CENK TAMER06 Şubat 2019

ÇOK YARARLI BİR PROGRAM .15 YILDIR BİLGİSAYAR KULLANIYORUM. PEK ÇOK ANTİVİRÜS PROGRAMININ GÖRMEDİĞİ VİRÜSLERİ İLK TARAYIŞTA BULUP KALDIRDI. EMEĞİ GEÇENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ELLERİNE SAĞLIK OLSUN.HERKESE TAVSİYE EDERİM.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook, Profil Resimleri İçin Yeni Özellik Test Ediyor Facebook Gazetecilere Destek Çıkmayı Planlıyor Galip Atar, Avrupa şampiyonasında liderliğe yükseldi Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar 2017 BMW Reklamında Tesla İle Dalga Geçti LG, ucuz K serisi telefonlarını yeni donanımla güncelleştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır