App Store Büyük Rekor Kırdı

Ana Sayfa » Teknoloji » App Store Büyük Rekor Kırdı
App Store Büyük Rekor Kırdı

Apple tarafından işletilen online mağaza rekor kırdığını açıkladı.App Store şüphesiz ki Apple‘a en büyük gelir sağlayan platformlardan birisi.Genellikle her yılbaşı zamanında bu tür rekorlara imza atan App Store bu ay en yüksek satış rakamına ulaştığını sosyal medya hesabından açıkladı.

Apple‘da pazarlama departmanının başında olan Philip Schiller dün sosyal medya hesabında App Store ile ilgili önemli bir gelişmeyi açıkladı.Schiller’in paylaştığı açıklamaya göre mağaza Kasım ayında en yüksek satış bazına ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı.Noel dönemi olmasının satışlara büyük bir etkisinin olduğu kanaatinde bulunan yetkililer, gelecek yıllarda bu rekorun tekrar kırılmasını bekliyor.Bu rekorun geliştiricilerin platforma katılması için büyük bir olanak sağladığı düşünülüyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

App Store Büyük Rekor Kırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sony’nin Xperia X Compact’ına Rakip Sharp’tan Suriyeli mültecileri anlatan oyun: Bury Me, My Love Uber Uçan Araba Konusunda Ciddi Adımlar Atıyor Facebook Görüntülü Sohbet Cihazı Üzerinde Çalışıyor Sosyal Medyadaki Terör Destekçilerini Şikayet Edin! Rus bilim insanları ‘uzay motosikleti’ yapmaya çalışıyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır