Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak
Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak

Apple AirPower adındaki kablosuz şarj cihazı uzun bir aranın ardından Mart ayında satışa sunulacağı duyuruldu.

Apple, aylar önce AirPower kablosuz şarj cihazını duyurmuştu ve şimdi ne zaman alabileceğimize dair elimizde bir tarih vermiş bulunmakta. Mac Otakara ile konuşan görünüşte güvenilir kaynaklara göre, Apple Mart ayının içerisinde AirPower‘ı satışa sunacak. Bir başka iddia ise AirPods 2 kablosuz kulaklığında aynı zamanlarda satışa çıkabileceği yönünde gösteriyor.

Apple AirPower birçok Apple ürününü aynı anda şarj edebilecek

Apple şirket olarak birçok yeniliğin öncüsü olması ardından bu teknolojide de liderliği alma düşüncesinde. AirPower‘ın en önemli ve öne çıkan özelliği ise aynı anda bir iPhone‘u, Apple Watch 3‘ü ve AirPod‘u bir kerede şarj edebileceği kapasiteye sahip olması. AirPower‘ı kendi mağazaları haricinde Best Buy adlı alışverş sitesinden de aynı anda satışa sunması bekleniyor.

Apple AirPower fiyatı ne olacak?

Tüm dünyada aynı anda satışa sunulması bekleniliyor. IPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, kablosuz şarjı destekleyen ilk Apple telefonları oluyor. Fiyata gelecek olursak. Bazı söylentilere göre 199 dolar civarında satışa çıkması bekleniyor. Bir kablosuz sistem için bu fiyata değer mi çıkınca hepimiz göreceğiz.


Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEAT’tan Yeni Ibiza ve Leon için büyük indirim YouTube’da Gangam Style 2. Sıraya Düştü! Instagram kamerası Superzoom özelliği ile güncellendi Emre Hantaloğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Online arkadaşlıkların altında yatan acı gerçek Galaxy S8 Plus’ın Adı Sızdırılmış Logo Tarafından Teyit Edildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır