Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak
Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak

Apple AirPower adındaki kablosuz şarj cihazı uzun bir aranın ardından Mart ayında satışa sunulacağı duyuruldu.

Apple, aylar önce AirPower kablosuz şarj cihazını duyurmuştu ve şimdi ne zaman alabileceğimize dair elimizde bir tarih vermiş bulunmakta. Mac Otakara ile konuşan görünüşte güvenilir kaynaklara göre, Apple Mart ayının içerisinde AirPower‘ı satışa sunacak. Bir başka iddia ise AirPods 2 kablosuz kulaklığında aynı zamanlarda satışa çıkabileceği yönünde gösteriyor.

Apple AirPower birçok Apple ürününü aynı anda şarj edebilecek

Apple şirket olarak birçok yeniliğin öncüsü olması ardından bu teknolojide de liderliği alma düşüncesinde. AirPower‘ın en önemli ve öne çıkan özelliği ise aynı anda bir iPhone‘u, Apple Watch 3‘ü ve AirPod‘u bir kerede şarj edebileceği kapasiteye sahip olması. AirPower‘ı kendi mağazaları haricinde Best Buy adlı alışverş sitesinden de aynı anda satışa sunması bekleniyor.

Apple AirPower fiyatı ne olacak?

Tüm dünyada aynı anda satışa sunulması bekleniliyor. IPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, kablosuz şarjı destekleyen ilk Apple telefonları oluyor. Fiyata gelecek olursak. Bazı söylentilere göre 199 dolar civarında satışa çıkması bekleniyor. Bir kablosuz sistem için bu fiyata değer mi çıkınca hepimiz göreceğiz.


Apple AirPower kablosuz şarj cihazı yakında satışa çıkacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tesla dünyanın en büyük pilini üretti Apple, Çin’de App Store’dan VPN Uygulamalarını Kaldırdı Saldırı Sonrasında Sosyal Medya Yasaklandı Final Fantasy XV Çıkış Tarihi Ertelendi Bu yıl HBO’ya ağır darbe vuran kişi tespit edildi Huawei dünyanın en geniş kapasiteli telefonunu tanıtabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır