Apple bu yıl daha ucuz bir HomePod tanıtacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple bu yıl daha ucuz bir HomePod tanıtacak
Apple bu yıl daha ucuz bir HomePod tanıtacak

Apple, bir rapora göre bu yıl daha ucuz bir HomePod tanıtacağı iddia ediliyor.

Apple‘ın Siri tarafından desteklenen ilk akıllı hoparlörü HomePod, gerçekten raflardan uçmuyor. Bunun nedenlerinden biri, Apple‘ın bu ürünle yüksek kaliteli ses açısını bastırmasına rağmen diğer akıllı hoparlörlerden biraz daha pahalı olması olabilir. Şirket henüz bir türden bile bahsetmemiş olsa da, yeni bir rapor Apple‘ın bu yıl daha ucuz bir akıllı hoparlör çıkarabileceğini iddia ediyor.

Tayvan merkezli Economic Daily News, Apple’ın bu yılın sonunda yeni bir HomePod’u piyasaya süreceğinin haberini duyurdu. 150 dolar ile 200 dolara mal olması bekleniyor ve daha küçük bir hoparlör ve çok fazla özellik isteyen müşterilere hedeflenecek.

Apple bu yıl sadece Homepod için fiyat düşürmeyecek

Yeni bir akıllı hoparlör, Apple‘ın önümüzdeki aylarda duyurması beklenen tek ucuz ürün değil. Bir diğer rapor yakın zamanda şirketin yakın gelecekte piyasaya sürülecek olan boru hattında daha ucuz bir MacBook Air‘e sahip olduğunu iddia etti. Rapor, Apple‘ın yeni akıllı hoparlörü nasıl daha ucuza çıkaracağını ve doğrama blokunda hangi özelliklerin ortaya çıkabileceğini ayrıntılı olarak açıklamıyor. Fiyatı 349 dolardan 200 dolara veya daha da aşağıya getirmek için bazı önemli değişiklikler yapmak zorunda kalacak.


Apple bu yıl daha ucuz bir HomePod tanıtacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması Başvuruları Bekliyor Uber toplu taşıma işine girmek istiyor Dünyanın En Eski Fosilleri Ortaya Çıkarıldı Windows Phone  Angry Birds’e Veda Ediyor TwitchCon 2018 için tarih ve yer onaylandı Dailymotion Hacklendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır