Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor

Ana Sayfa » Gündem » Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor
Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor

Yayınlanan habere göre Apple, gelecek yıl Hollywood‘da çok büyük bir yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Birçok şirket son birkaç yıldır amacından çıkarak birçok alanda en iyisi olmaya çalışıyor. Daha doğrusu o alandaki boşluğu bırakarak kimseye yer edindirmek istemiyor. Şirketler son birkaç yıldır maymun iştahı ile birçok sektöre girişini yaparak boy gösterdi. Bu sektörlerden en büyük alan kaplayanlardan birisi ise sinema/yayın sektörü olup birçok izleyici kitlesinin beraberinde getiriyor. Apple ise bu sektörde de aktivitelerde bulunsa da yetersizliğinden dolayı Hollywood‘daki açığı kapatmak amaçlı büyük yatırım peşinde koşmaya hazırlanıyor.

Apple Hollywood’da tam 1 milyar dolar harcama gerçekleştirecek

Wall Street Journal’ın paylaşmış olduğu bir habere göre teknoloji devi gelecek sene boyunca yeni eğlence içeriğiyle 1 milyar dolar harcamak için hazırlanıyor. Teknoloji devi Hollywood için tam 1 milyar dolar harcama yapmak için hazırlanıyor. Bu yatırım cidden hafife alınacak bir bütçe olarak görmemeliyiz. Bu bütçe kablo devi HBO‘nun 2016 yılında harcamış olduğu bütçenin yarısı kadar. WSJ’ye göre bu miktar, 10 filme yetecek bütçe kadar fon sağlamak için yeterli.


Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mozilla Firefox Şifrelenmiş Dosya Paylaşma Hizmeti Sunuyor Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek Lise öğrencisi Mert Akyürekli, Çin’de dünya birincisi oldu Amazon ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için 1 milyar dolar harcadı İlan Vermenin Hızlı ve Güvenilir Adresi Twitter “@” Sembolünü Kaldırarak Hata Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır