Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5’in Beta 2 Güncellemesini Yayınladı

Ana Sayfa » Yazılım » Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5’in Beta 2 Güncellemesini Yayınladı
Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5’in Beta 2 Güncellemesini Yayınladı

Apple, hızlı adımlar neticesinde iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5‘in beta 2 güncellemesini yayına soktu.

Önceki günlerde yapılan geliştirici sürümleriyle eşleşen Salı (11.04.2017) günü Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5‘teki ikinci halka açık betasını yayınladı. Şirket bu aralar güncellemelere çok önem vermeye başladı. Özellikle sistem açıkları üzerinde önceki sürümlere göre daha çok önem verildiğini görüyoruz. Son zamanlarda yaşanan ele geçirme işlemleri ve bir çok küçük açıkların ortaya çıkması şirketin açıklara ve kullanıcıların güvenliğine karşı odağı da arttı.

Geçen hafta beta 1 ile önümüze çıkan şirket, bu sefer beta 2 güncellemesi aslında hataları ve güvenlik açıklarını ortadan kaldıran bakım güncellemelerin den ibaret. Eğer sizde güncellemeyi yüklemek istiyorsanız manuel olarak Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden işlemleri gerçekleştire bilirsiniz.

Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5‘in beta 2 güncellemesiyle birlikte Mayıs sonunda final sürümü yayınlanacak. Beta 2 güncellemesi gibi yeni özellikler yerine hatalar ve açıklar üzerinde yoğunlaşılacak. Şirket, Haziran ayında gerçekleştirilecek olan WWDC 17‘de, iOS 11 sürümünü tanıtarak büyük sürprizli özellikleri kullanıcılara sunacak. Eğer sizde Apple kullanıcısı iseniz güncellemeleri yapmanızı öneririz, şirketin son zamanlarda üzerinde durduğu açıkları güncellemelerle ortadan kaldırması kullanıcıların hayatını kurtaracak.


Apple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5’in Beta 2 Güncellemesini Yayınladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Türkiye’den Alımlar Gerçekleştirecek Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor ! Suicide Simulator Ücretsiz Steam Key’i Google, Ülkelerden Kullanıcı Verilerine Erişimini Artırmak İstiyor Android Kullananlar İçin Chrome Artık Daha İşlevsel! Canon yüksek kaliteli aynasız kamera için planları onayladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır