Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri!

Ana Sayfa » Gündem » Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri!
Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri!

Apple iOS 11.3 iki haftanın ardından beta 4’ü geliştiricilere yayınladı.

Apple bugün, gelişmekte olan bir iOS 11.3 güncellemesinin dördüncü beta sürümünü yayınladı. Üçüncü beta sürümünün eklenmesinden iki hafta sonra ve Telugu’yla birlikte iPhone’ların ve iPad’lerin çökmesine neden olan bir hatanın giderilmesine yönelik bir güncelleme olan iOS 11.2.6 sürümünün yayımlanmasından iki hafta sonra geliştiricilere test etti. Kayıtlı geliştiriciler, Geliştirici Merkezi’nden uygun yapılandırma profili yüklendikten sonra yeni iOS 11.3 beta’yı Apple‘ın Geliştirici Merkezi’nden veya kablosuz olarak indirebilirler.

Apple iOS 11.3 ARKit için önemli özellikler sunuyor

iOS 11.3, yerden tasarruf etmek; ve cihazlardaki mesajları senkronize etmek için iCloud‘da Messages gibi uzun süredir yeni özellikler içeren uzun bir listeyi tanıtlayan önemli bir güncellemedir. ARKit‘in düzensiz şekilli yüzeyleri daha doğru bir şekilde eşlemek, nesneleri duvarlar gibi dikey yüzeylere yerleştirebilirsiniz. IPhone X‘de (ejderha, ayı, kafatası ve aslan) dört yeni Animoji var ve sağlık uygulamasında tüm tıbbi kayıtlarınızı kolay erişilebilen bir yerde toplayan yeni bir Sağlık Kayıtları özelliği var.

Apple iOS 11.3 ARKit

Apple iOS 11.3 yeni bir Pil Sağlık özelliği geliyor

IOS 11.3 beta 2 itibarıyla, güncelleme; iOS kullanıcılarına pilleri hakkında daha fazla bilgi sunmak için tasarlanmış yeni bir “Pil Sağlık” özelliği içeriyor. Pil Sağlık, azami pil kapasitesi ve en yüksek performans kapasitesi hakkında ayrıntılar sunar. Bozulmuş pillere sahip aygıtlar için, bir cihazın performans yönetimi özellikleriyle kısıtlanıp kısıtlanmadığına ilişkin bilgi sağlar. Ayrıca, performansı düşüren bir cihaza sahip müşterilerin hepsini birlikte kapatmak için bir yol sağlar. Varsayılan olarak, iOS 11.3, iPhone’da performans yönetimini devre dışı bırakır. Özellik, yalnızca bir cihaz beklenmedik bir kapanma yaşadıktan sonra yeniden etkinleştirilir.

Apple iOS 11.3 Pil Sağlık özelliği

Apple iOS 11.3 sesin birden fazla Apple TV’de oynatılmasına izin verilmeyebilir

IOS 11.3 ve tvOS 11.3’ün ilk betaları, AirPlay 2 özellikleri desteği sayesinde sesin birden fazla Apple TV‘de oynatılmasına izin verdi. Ancak bu özellikler iOS 11.3 ve tvOS 11.3 beta 3’te kaldırıldı. IOS 11.3‘ün diğer özellikleri arasında Apple News’de günün en iyi videolarını görüntüleyen bir “Sizin İçin” bölümü, desteklenen bir ülkeye acil durum çağrısı yaparken daha doğru yer olması için Gelişmiş Mobil Yer (AML) desteği, uygulama hakkında daha fazla bilgi App Store’daki Updates, HomeKit için yazılım kimlik doğrulamasına ve Apple’ın size bilgi istediğinde görünecek yeni bir Gizlilik ekranına ve simgesine bakın.

Apple’ın “iBooks” uygulamasının yeni ismi “Books” olarak değiştirildi

iBooks‘da “i” adından kaldırıldı. Bu yüzden sadece “Books”dur. App Store artık yorumları en iyi, en elverişli, en kritik ve en yeni, kullanışlı bir değişiklikle daha iyi uygulama bilgisi bulma için sıralamanıza izin verir.

Wells Fargo, Delta, Hilton ve Lowe gibi işletmelerle İletiler uygulamasında arabirim oluşturmanıza olanak tanıyan Business Chat, iOS 11.3 piyasaya çıktığında geliyor. Apple Müzik’teki iyileştirmeler, müzik videoları için daha iyi destek sağlayacak. IOS 11.3 ilkbaharda halka açıklanacak. 20 Mart’ta başlıyor, bu nedenle güncelleme en azından birkaç hafta daha test edilecek.


Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Panasonic’in Yeni Sensörü Otomobillerde Gece Görüşünü İyileştirecek Türk Telekom 15 Temmuz’da AKN’yi Kaldıracak Periscope canlı yayın nasıl izlenir? Türk geliştiriciden IoT tabanlı dünyanın ilk akıllı çay demleme otomatı Teknoloji Şirketleri Terörizme Karşı Bir Araya Geliyor OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır